تاخت و تاز ترامپ علیه بایدن/ تشبیه بایدن به گشتاپو!

کدخبر: ۶۴۴۷۱۸
اقتصادنیوز: دونالد ترامپ در یک محفل خصوصی، دولت رئیس‌جمهور دموکرات آمریکا را با نیروی پلیس مخفی آلمان نازی «گشتاپو» مقایسه کرد.
تاخت و تاز ترامپ علیه بایدن/ تشبیه بایدن به گشتاپو!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اظهارات عصر شنبه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا علیه جو بایدن در حالی مطرح شد که او داشت در مورد دردسرهای حقوقی خودش صحبت می‌کرد و به دادستان‌های این پرونده‌ها می‌تاخت و همچنین در مورد کیفرخواست‌های جدیدی که علیه چندین تن از دستیاران ارشد سابقش در آریزونا مطرح شده، اعتراض می‌کرد.

براساس فایل صوتی از ضیافتی که به دست ان‌بی‌سی نیوز رسیده، ترامپ گفت: «این افراد یک دولت گشتاپو را اداره می‌کنند. و این تنها چیزی است که آنها دارند. و این تنها راهی است که آنها از نظر خود پیروز می‌شوند.»

ترامپ ادامه داد: «زمانی که متهم شدم، گفتم خب، حالا باید آماده نبرد شویم.»

خبر مرتبط
آیا ایران برای بازگشت احتمالی ترامپ به قدرت برنامه دارد؟

روزنامه هم میهن نوشت: از سال۱۳۸۴ به‌ویژه پس از قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل در رابطه با فعالیت‌های هسته‌ای ایران، وضعیت کشور به شکل ناخرسندکننده‌ای به مفاد این قطعنامه‌ها گره خورد.

رئیس‌جمهور سابق آمریکا افزود: «بایدن بدترین رئیس جمهور تاریخ کشور ماست. او به شدت بی‌کفایت و ناتوان است. او مثل چی حقه‌باز است! او کاندیدای تحت نفوذ و کنترل نیروهای خارجی است... او مقادیر زیادی پول از چین، روسیه، اوکراین و بسیاری از کشورهای دیگر می‌پذیرد. او حقه‌باز است.»

ترامپ گفت، اجازه نمی‌دهد که مشکلات قانونی او را بیش از حد اذیت کند و افزود: «اگر بیش از حد اهمیت دهید، تمایل به خفگی پیدا می‌کنید. و به نوعی، من اهمیتی نمی‌دهم. می‌دانید، زندگی است دیگر.»

خبر مرتبط
جوسازی مقام آمریکایی علیه ایران/واکنش مشاور ترامپ به پاسخ تنبیهی ایران

اقتصادنیوز: مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا در تداوم سیاه‌نمایی‌های غرب علیه نقش ایران در منطقه غرب آسیا، عنوان کرد که تهران در پی عملیات نظامی علیه (رژیم) اسرائیل جسورتر شده و درصدد هدایت کشورهای عربی برای پیشبرد اهداف خود در منطقه است.

با این حال، او اعتراف کرد زمانی که متهم شد، شگفت‌زده شده بود. دونالد ترامپ گفت: وقتی متهم شدم، گفتم جل الخالق.. من متهم شدم... من! من متهم شدم.»

او همچنین جک اسمیت، بازرس ویژه‌ای که دو پرونده فدرال علیه ترامپ را تحت تعقیب قرار می‌دهد، «اراذل شیطانی» و «دیوانه» خطاب کرد.

کمپین بایدن به درخواست برای اظهارنظر پاسخی نداده است. اظهارات ترامپ بعدازظهر شنبه در باشگاه مارآلاگو در فلوریدا در جمع صدها عضو کمیته ملی جمهوری‌خواه بیان شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی