هشدار اردوغان به منطقه درباره اسرائیل!

کدخبر: ۶۴۵۶۱۴
اقتصادنیوز: رجب طیب اردوغان گفت، رژیم صهیونیستی علیرغم موافقت جنبش فلسطینی حماس با آتش بس، در تلاش است تا جنگ را به کل منطقه گسترش دهد.
هشدار اردوغان به منطقه درباره اسرائیل!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رئیس جمهوری ترکیه روز چهارشنبه از علی اسدوف، نخست وزیر جمهوری آذربایجان در مقر ریاست جمهوری در آنکارا پذیرایی کرد.

خبر مرتبط
آغاز پایان اردوغان!/ سلطان بازی را باخت؟

اقتصادنیوز: نتایج انتخابات شهرداری های ترکیه یک حقیقت را عریان کرد، رجب طیب اردوغان و حزب تحت رهبری اش دیگر یکه تاز میدان سیاست ترکیه نیستند، این گزاره قدرت مانور سلطان را محدود می کند، آن هم در شرایطی که ترکیه از چالش های اقتصادی آسیب دیده است.

رئیس جمهور اردوغان در این دیدار گفت: اسرائیل در تلاش است تا جنگ را به کل منطقه گسترش دهد. اسرائیل علیرغم موافقت حماس با آتش بس به حملات خود ادامه می‌دهد و سازمان کشورهای تُرک‌زبان می‌تواند فعالانه‌تر در رساندن کمک‌های بشردوستانه به غیرنظامیان در غزه همکاری کند.

به گزارش اسپوتنیک رئیس جمهور اردوغان همچنین میزبانی آذربایجان از کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل در نوامبر سال جاری را تبریک گفت و اعلام کرد ترکیه آماده است تا تمام حمایت‌های ممکن را برای آمادگی و برپایی این کنفرانس ارائه دهد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی