عصبانیت شدید ترامپ از بایدن/ او یک کودن تمام عیار است!

کدخبر: ۶۴۶۲۳۱
اقتصادنیوز :رئیس جمهور سابق آمریکا در تازه‌ترین حمله به رقیب دموکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ این کشور، او را «کودن تمام‌عیار» خواند!
عصبانیت شدید ترامپ از بایدن/ او یک کودن تمام عیار است!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا می‌گوید که جو بایدن، رئیس جمهور کنونی این کشور مقصر تمام دردسرهای حقوقی او بوده و علاوه بر این یک «کودن تمام‌عیار» است!

ترامپ در گردهمایی انتخاباتی خود در نیوجرسی با همان کلاه همیشگی که روی آن «عظمت را به آمریکا بازگردانیم» نقش بسته بود، گفت: می‌توانید ۱۰ نفر از بدترین رؤسای جمهور تاریخ آمریکا را در نظر بگیرید و همه آنها را با هم مخلوط کنید و خواهید دید آنها خسارتی را که این «کودن تمام‌عیار» به کشورمان وارد کرده است، به آمریکا وارد نکردند!

وی افزود: او(بایدن) احمق است و به هیچ عنوان آدم باهوشی نیست. هرگز هم نبوده است. قبلا او را احمق تصور می‌کردم اما حالا طور دیگری درباره‌اش حرف می‌زنم چون حالا نقابش افتاده است. او آدم خوبی نیست و بدترین رئیس جمهور تاریخ تمام کشورهاست. تمام دنیا او را به سخره گرفته‌اند.

خبر مرتبط
ترامپ، هیلی را زوج انتخاباتی خود ندانست

اقتصادنیوز: دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در اظهاراتی جدید گفت: نیکی هیلی نامزد سابق جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، زوج انتخاباتی من نیست.

رئیس جمهور سابق آمریکا همچنین به مجموعه پرونده‌های حقوقی خود نیز اشاره و بایدن ۸۱ ساله را مقصر این پرونده‌ها دانست و گفت: شما با رقیبان‌تان نباید چنین کاری بکنید. کشورهای جهان سوم از این کارها می‌کنند.

خبر مرتبط
بایدن، ترامپ را مسخره کرد/ کارزار انتخاباتی دو پیرمرد آمریکایی/ ای کاش ترامپ وایتکس را ...

اقتصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا با کنایه به یک توصیه جنجالی دونالد ترامپ در دوره همه‌گیری کروناویروس برای تزریق وایتکس به منظور درمان این بیماری گفت این رئیس جمهور سابق آمریکا باید به خودش کمی از وایتکس تزریق می‌کرد!

ترامپ در ادامه با این ادعا که بزرگ‌ترین رشد اقتصادی تاریخ آمریکا در دوران ریاست جمهوری او رقم خورد، گفت: اگر بایدن در این انتخابات پیروز شود، طبقه متوسط خواهد باخت. نیوجرسی خواهد باخت. اما اگر ترامپ برنده شود، طبقه متوسط و افراد کم‌درآمد دوباره شروع به بردن می‌کنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی