نتانیاهو توهم زد / اظهارات بی‌بی درباره تبعید رهبران حماس

کدخبر: ۶۴۶۵۲۸
اقتصادنیوز: نخست‌وزیر اسرائیل بار دیگر اهداف متوهمانه خود برای نابودی حماس را تکرار کرد و از بررسی گزینه تبعید رهبران این جنبش توسط تل‌آویو خبر داد.
نتانیاهو توهم زد / اظهارات بی‌بی درباره تبعید رهبران حماس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با «دن سنور» نویسنده آمریکایی با تکرار شروط تکراری خود گفت: در چارچوب توافق آتش‌بس و تبادل اسیران که حماس آن را پذیرفته و اسرائیل رد کرده است، اگر حماس سلاح‌های خود را زمین بگذارد، اسرائیل آماده پایان دادن به حملات خود به غزه است.

خبرگزاری سما گزارش داد، وی افزود: اگر حماس خلع سلاح و تسلیم شده و اسیران را تحویل دهد، جنگ ممکن است فردا پایان یابد.

خبر مرتبط
درخواست خانواده نظامیان اسرائیلی از وزیر جنگ؛ از تله مرگ فاصله بگیرید!+ فیلم

اقتصادنیوز: خانواده 900 نظامی ارتش اسرائیل در نامه‌ای به وزیر جنگ و رئیس ستاد مشترک این رژیم حمله به رفح را به «تله مرگ» تعبیر کردند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار اهداف متوهمانه خود ادامه داد: گزینه تبعید رهبران حماس همچنان روی میز است، ما همیشه می‌توانیم درباره آن بحث کنیم، اما مهمترین مساله تسلیم شدن حماس است. اگر اسلحه را زمین بگذارند، جنگ تمام می‌شود.

نتانیاهو گفت: در حالی که حماس همچنان در غزه حضور داشته باشد ما نمی‌توانیم به ساکنان محلی غزه اجازه اداره نوار غزه را بدهیم.

 پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهاد‌های امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی