صهیونیست ها کمک های بشردوستانه را در پناهگاه فلسطینیان به آتش کشیدند+ فیلم

کدخبر: ۶۴۶۶۲۶
اقتصادنیوز: منابع خبری بامداد سه‌شنبه از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به محل نگهداری کمک‌های بشردوستانه در یک مدرسه واقع در مرکز غزه خبر دادند.
صهیونیست ها کمک های بشردوستانه را در پناهگاه فلسطینیان به آتش کشیدند+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بر اثر حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به محل نگهداری کمک‌های بشردوستانه در یک مدرسه در اردوگاه شماره ۲ النصیرات واقع در مرکز غزه، آتش سوزی گسترده‌ای روی داده است.

بر اساس این گزارش، این حمله در حالی صورت گرفته است که ساعاتی پیش نیز در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به یک ساختمان در اردوگاه النصیرات دست کم ۳۰ نفر شهید و ده‌ها نفر نیز زخمی شدند.

سازمان دفاع مدنی غزه اعلام کرده است که دست کم یکصد نفر در این ساختمان که آوارگان فلسطینی در آن پناه گرفته بودند، حضور داشتند.

خبر مرتبط
هشدار نیروهای مسلح یمن به آمریکا و اسرائیل/ عملیات نظامی بی‌سابقه در صورت تداوم تجاوز به غزه

انصارالله یمن به اسرائیل و آمریکا هشدار داد که در صورت ادامه حملات به غزه، با عملیات نظامی بی‌سابقه‌ای روبرو می‌شوند.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

خبر مرتبط
حزب‌الله لبنان محل استقرار نظامیان اسرائیل را درهم کوبید

اقتصادنیوز: حزب الله اعلام کرد رزمندگان مقاومت اسلامی، دو ساختمان محل تجمع نظامیان صهیونیست را در شهرک اشغالی مطله هدف قرار دادند.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت.

این رژیم برای جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی