قوه قضائیه پشت واحدهای تولیدی آمد/ برای بدهی تعطیل نمی شوید+ فیلم

کدخبر: ۶۴۶۶۷۳
اقتصادنیوز: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه تاکید کرد شعار محوری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب مبنی بر "جهش تولید با مشارکت مردم" را یاداور شد و گفت: اجازه نخواهیم داد در روند رسیدگی ها و نظارت دستگاه قضایی واحد تولیدی و کارخانه ای به خاطر بدهی و وام های دریافتی تعطیل شود.
قوه قضائیه پشت واحدهای تولیدی آمد/ برای بدهی تعطیل نمی شوید+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  اصغر جهانگیر امروز سه شنبه در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی یاسوج اظهار کرد: باید سعی کنیم که با هماهنگی و تعامل بیشتر بین مجموعه دولت و  بخش خصوصی و مردم زمینه تحقق شعار امسال را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی و معاونت پیگشیری از وقوع جرم یکی از وظایف و رسالت های اصلی اش ایجاد هماهنگی های و نظارت بر حسن اجرای قوانین به ویژه در حوزه کسب و کار است.

جهانگیر یادآور شد: یکی از وظایف دبیرخانه شورای عالی از وقوع جرم قوه قضائیه تقسیم کار ملی در حوزه کسب و کارها و تولید است.

خبر مرتبط
نمایندگان تخلف سازمان حفاظت محیط زیست را به قوه قضائیه ارجاع دادند/ از مازوت سوزی جلوگیری نشد؟

اقتصادنیوز: گزارش کمیسیون کشاورزی درباره استنکاف از اجرای قانون هوای پاک مربوط به جلوگیری از استفاده سوخت مازوت توسط نیروگاه‌ها به قوه قضائیه ارجاع شد.

وی گفت: جاهایی هم که گزارش هایی از برخی کم کاری ها و یا کوتاهی در اجرای قوانین دریافت شود و یا موانعی ایجاد می کنند اقدام های پیشگیریانه را انجام می دهیم و از دستگاه هیا خاطی نیز مطالبه گری می کنیم و بر اساس روال قانونی اگر جایی کوتاهی صورت گرفته باشد برخورد قانونی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: در حال حاضر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان حدود ۲۱ شهرک صنعتی مصوب وجود دارد و ۱۳ شهرک در حال واگذاری زمین و یا حق انتفاع داریم و میزان اشتغالزایی کل واحدهای صنعتی پنج هزار و ۶۵۹ نفر است.

خبر مرتبط
تاسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه در بهارستان بررسی شد

اقتصادنیوز: رسیدگی به گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد طرح تأسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز قرار دارد.

سید صدرا درست افزود: زیرساخت های لازم برای فعالیت و حضور سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در حوزه های مختلف و در ۱۳ شهرک و نواحی صنعتی در این استان فراهم است.

وی تصریح کرد: رویکرد دولت مردمی سیزدهم تعامل مثبت و حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاران  در راستای تحقق جهش تولید است و استان کهگیلویه وبویراحمد ظرفیت های متنوع در بخش های مختلف برای سرمایه گذاری داغرد و مسئولان استانی به ویژه سید علی احمد زاده همواره بر رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران و ایجاد زمینه مناسب برای حمایت از تولید تاکید دارند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی