دو ورزشکار ملی‌پوش به استقبال رییسی رفتند

کدخبر: ۶۴۷۱۲۱
اقتصادنیوز :رئیس‌جمهور در فرودگاه ساری گفت: خوشبختانه در استان مازندران بیش از ۳۰۰ واحد تولیدی ازجمله کارگاه و کارخانه راکد به چرخه تولید بازگشته‌ است.
دو ورزشکار ملی‌پوش به استقبال رییسی رفتند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  تسنیم، آیت‌الله رئیسی در بدو ورود به استان مازندران، در فرودگاه مورد استقبال حسن یزدانی و سپیده بابایی دو کشتی‌گیر مازندرانی و همچنین همسر یکی از شهدای مدافع حرم قرار گرفت.

خبر مرتبط
رییسی وارد مازندران شد

اقتصادنیوز: آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی،‌ رئیس‌جمهور صبح امروز (پنجشنبه) برای انجام سومین سفر استانی سال ۱۴۰۳ همراه با تعدادی از اعضای هیات دولت وارد مازندران شد.

رئیس‌جمهور گفت: کشاورزی، صنعتی، گردشگری، دریا و جنگل و نیروی انسانی کارآمد و مخلص، ظرفیت‌هایی است که بستر رشد اقتصادی در مازندران را فراهم‌ کرده‌اند. پیشینه و قدمت و مفاخر نیز جزو سرمایه‌های مازندران است که در ایران و جهان اسلام می‌درخشند.

وی با اشاره به اینکه نزدیکی مازندران به تهران، زمینه رشد و پیشرفت این استان را فراهم کرده است ادامه داد: در دور اول سفر مصوباتی داشتیم که اقدامات خوبی برای آنها انجام شد و سفر امروز اقدامات دور اول را رصد می‌کنیم تا ببینیم چه نتایجی داشته است. خوشبختانه در این استان بیش از 300 واحد تولیدی ازجمله کارگاه و کارخانه راکد به چرخه تولید بازگشته‌ است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی