گاف از نوع اسرائیلی/ ریاضی دان را به جای فرمانده القسام جا زدند

کدخبر: ۶۴۹۱۴۵
اقصادنیوز: سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) و سرویس جاسوسی این رژیم (موساد) تصویری را از یک مقام مصری منتشر و ادعا کردند که وی یکی از فرماندهان مقاومت فلسطین در رفح است.
گاف از نوع اسرائیلی/ ریاضی دان را به جای فرمانده القسام جا زدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های رژیم صهیونیستی تصویری را از شاباک و موساد منتشر کردند که در آن «محمد شبانه» به عنوان فرمانده تیپ گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس در رفح معرفی شده است.

علی‌رغم معرفی شبانه به عنوان یکی از فرماندهان القسام و هدف قرار گرفتن وی در رفح، اما پس از دست به دست شدن این تصویر در رسانه‌ها مشخص شد که وی یک ریاضی‌دان و عضو مجلس سنای مصر است.

این اقدام شاباک واکنش محمد شبانه را نیز به همراه داشته است.

وی در گفت‌وگو با الیوم السابع در این باره گفت او از تصویر منتشر شده توسط شاباک متعجب نشده است.

خبر مرتبط
القسام در مورد اسارت فرمانده اسرائیلی چه گفت؟+ فیلم

اقتصادنیوز: گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش حماس در تازه‌ترین ویدیوی خود از اسارت فرمانده منطقه جنوبی لشکر غزه در ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

شبانه افزود: این تصویر نشان دهنده میزان سردرگمی رژیم اشغالگر به ویژه درباره مساله فلسطین است.

وی ادامه داد: من از اسرائیل شکایت خواهم کرد و می‌خواهم از آنها شکایت کنم و غرامتی را برای مساله فلسطین دریافت کنم و این پرونده را به «خالد ابوبکر» وکیل بین‌المللی واگذار خواهم کرد.

این اتفاق همچنین واکنش گسترده فعالان در شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت.

خبر مرتبط
برتری القسام در شرق رفح/ 15 صهیونیست کشته شدند

اقتصادنیوز: نیرو‌های القسام با حمله به نظامیان صهیونیستی در شرق رفح موفق شدند ۱۵ تن از سربازان ارتش اشغالگر را به هلاکت برسانند.

این فعالان تلاش شاباک برای جا زدن محمد شبانه به عنوان فرمانده القسام را یک شکست اطلاعاتی جدید برای رژیم صهیونیستی دانستند.

یک کاربر ایکس با تمسخر رژیم صهیونیستی نوشت: «این یک شکست اطلاعاتی جدید است و ما روز هفتم اکتبر از واقعیت آنها (صهیونیست‌ها) مطلع شدیم.»

گ1

کاربر دیگری نیز نوشت: «یک شکست اطلاعاتی؛ قدرت ارتش آنها یک توهم هالیوودی است که دیگر فروپاشیده است.»

گ2

یک کاربر دیگر به نام «عبد العزیز» در واکنش به این گاف شاباک نوشت: همچنان ثمره هفتم اکتبر ضعف این رژیم اشغالگر را آشکار می‌کند و این رژیم امروز قدرتش را از سازشگردان می‌گیرد.

گ3

یک کاربر دیگر با تمسخر نوشت: موساد خودش خودش را رسوا کرد و می‌گوید که بهترین سرویس اطلاعات دنیا است!

گ4

یک فعال به نام «مراد» هم در اقدامی تمسخر آمیز گفت که رژیم صهیونیستی در اقدام بعدی تصویر «کارلو آنچلوتی» سرمربی باشگاه رئال مادرید اسپانیا را منتشر خواهد کرد و مدعی خواهد شد که وی فرمانده تیپ طولکرم» است.

گ5

حملات رژیم صهیونیستی درحالی امروز (شنبه) وارد دویست و سی و دومین روز شد که تحولات میدانی پس از حدود هشت ماه، شکست طرح‌های نظامی رژیم اشغالگر و شکست عملیات نظامی در غزه را نشان می‌دهد؛ چراکه مقاومت تاکتیک‌های جدید در نبرد را در دستور کار قرار داده است.

طی این مدت و به‌رغم تمامی حملات علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی‌سابقه‌ای شده است.

به‌رغم سانسور شدید نظامی، رسانه‌های عبری هر از چند گاهی گزارش‌هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می‌کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی