تظاهرکنندگان خشمگین اسرائیلی فراخوان دادند

کدخبر: ۶۵۱۱۹۶
اقتصادنیوز :صدها فعال صهیونیست مخالف نتانیاهو و خانواده اسرای صهیونیست در غزه در مقابل سفارت آمریکا درتل‌آویو تجمع کرده و خواهان پذیرش طرح پیشنهادی آتش بس آمریکا و امضای فوری توافقنامه مبادله اسرا شدند.
تظاهرکنندگان خشمگین اسرائیلی فراخوان دادند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر،  فعالان صهیونیست ضد نتانیاهو و خانواده‌های اسرای صهیونیست در غزه، دوشنبه شب مقابل سفارت آمریکا در تل آویو تظاهرات برگزار کردند.

خانواده‌های اسرای صهیونیست در غزه امشب در تل آویو علیه کابینه نتانیاهو تظاهرات برگزار کرده و خواستار امضای فوری توافق پیشنهادی رئیس جمهور آمریکا برای مبادله اسرا با مقاومت شدند.

فعالان صهیونیستی و تظاهرات کنندگان با سر دادن شعارهایی، بر لزوم تسریع کابینه نتانیاهو در امضای توافق مبادله اسرا با مقاومت در غزه تأکید کردند.

رسانه‌های صهیونیستی دوشنبه شب گزارش دادند که فعالان و خانواده‌های اسرای صهیونیستی در فراخوانی خواستار تظاهراتی دیگر در روز سه‌شنبه برای اعلام حمایت از طرح آتش بس پیشنهادی جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا شدند.

خبر مرتبط
ترکیه اسرائیل را به خاک سیاه نشاند/ قطع روابط برای تل آویو گران تمام شد

اقتصادنیوز: بلومبرگ گزارش داد که صادرات ترکیه به اسرائیل در ماه مه متوقف شد و آمار نشان می‌دهد که صادرات به صورت سالانه ۹۹ درصد کاهش یافته است.

گفتنی است که افزایش فشار معترضان صهیونیستی ضد کابینه نتانیاهو در شرایطی صورت می‌گیرد که جنبش حماس به طور تلویحی به پیشنهاد آتش بس جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا نظر مثبت داده است.

خبر مرتبط
مقام سابق تل آویو: حماس قدرت نظامی خود را بازیابی کرده است

اقتصادنیوز: وزیر سابق دادگستری رژیم اسرائیل گفت: نظامیان صهیونیست اسیر شده همچنان در غزه هستند و این ادعا که فشار نظامی بر حماس می تواند آنها را بازگرداند، صحیح نیست.

دیشب هم هزاران نفر از شهرک‌نشینان در شهرهای اشغالی تل‌آویو علیه کابینه نتانیاهو تظاهرات کرده و خواستار استعفا و انحلال کابینه او شدند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی