حمایت پرفسور سمیعی از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری؟

کدخبر: ۶۵۳۱۵۶
اقتصادنیوز: چهره ماندگار علمی ایران و جهان، «محمدباقر قالیباف» نامزد چهاردهمین دوره انتخاباتی ریاست جمهوری را فردی سازنده توصیف کرد.
حمایت پرفسور سمیعی از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، پروفسور «مجید سمیعی» در گفت‌وگویی که در صفحه رسمی قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهور بازنشر داده شد، افزود: زمانی از من انتقاد می‌شد که در کشوری همچون چین فعالیت می‌کنم اما در ایران نه، گفتم اگر یک بنیاد ایجاد کنید حاضرم بیایم.

خبر مرتبط
پیش‌بینی تازه درباره کناره گیری سعید جلیلی/ آرای جلیلی به سبد رای پزشکیان پاکدست می‌رود نه قالیباف!

اقتصادنیوز: این انتخابات تا همین‌جا نشان داده که با سه قطب پزشکیان، قالیباف و جلیلی شکل گرفته است. حالا تلاش اصولگرایان این است که به مدل دوقطبی سال 96 برسند.

وی بیان‌داشت: آن زمان آقای قالیباف شهردار تهران با من تماس گرفت و گفت همه شرایطی را که شما خواسته‌اید را فراهم کرده‌ایم.

پروفسور سمیعی ادامه‌داد: برای نخستین بار بود که می‌دیدم در کشور ما چنین امکانی فراهم شده است و بر این اساس وظیفه خود دانستم که این کار را انجام دهم.

وی تاکید کرد: آقای قالیباف واقعاً فردی سازنده است و به‌طور مثال حتی در روزهای جمعه که باید استراحت کنند، ساعت ۶ صبح از پیشرفت پروژه بازدید می‌کرد.

چهره ماندگار علمی ایران و جهان تصریح کرد: بی شک در این ارثیه ماندگاری که از خودم برای مردم ایران به یادگار می‌گذارم، افراد برجسته‌ای نظیر دکتر قالیباف سهم و نقش داشته‌اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی