هدهد حزب الله اسرائیل را لرزاند/ بهت تل آویو از توان نظامی حزب الله

کدخبر: ۶۵۴۳۸۰
اقتصادنیوز: ویدئوی پخش شده از سوی مقاومت اسلامی لبنان درباره پرواز پهپاد شناسایی حزب الله بر فراز اراضی اشغالی به شدت صهیونیست ها را دچار بهت و وحشت کرده است.
هدهد حزب الله اسرائیل را لرزاند/ بهت تل آویو از توان نظامی حزب الله

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، العهد لبنان در مطلبی با عنوان «ویدئوی هدهد امنیت رژیم صهیونیستی را لرزاند؛ پیام تهدید رسیده است»، به واکنش رسانه های این رژیم به ویدئوی منتشر شده حزب الله درباره پهپاد شناسایی هدهد پرداخت.

بر اساس این گزارش، رسانه های صهیونیستی ویدئوی پخش شده درباره پهپاد هدهد را بسیار خطرناک قلمداد کرده و به تصویر منتشر شده این پهپاد از مراکز نظامی مهم در شمال فلسطین اشغالی اشاره کردند.

این منابع صهیونیستی این ویدئو را به مثابه پیامی از سوی حزب الله برای پاسخ به تهدیدات دانستند که اگر تل آویو اقدامی علیه لبنان انجام دهد، بانک اهداف علیه اسرائیل کوچک نخواهد بود.

خبر مرتبط
انتقام سخت حزب الله از اسرائیل با موشک‌های فلق/ کارخانه تسلیحاتی اسرائیل موشک باران شد

اقتصادنیوز: جنبش حزب الله لبنان از انجام عملیات جدید علیه دشمن صهیونیست و هدف قرار دادن یک کارخانه تولید تسلیحات رژیم صهیونیستی با موشک‌های فلق خبر داد.

در همین حال، رسانه های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که توان حزب الله ارتش و سرویس امنیتی این رژیم را به بهت فرو برده است.

این منابع ضمن ابراز ناخرسندی از پرواز بدون مزاحمت پهپاد هدهد بر فراز بندر حیفا اعلام کردند که حزب الله با پخش این ویدئو، پیام تهدید برای این بندر ارسال کرده است.

رسانه های رژیم صهیونیستی انتشار این ویدئو و تصاویر را بسیار نگران کننده توصیف و اعلام کردند: حزب الله ویدئوی کشته شدگان یا زخمی ها را منتشر نکرد، بلکه توان اطلاعاتی خود را به رخ کشید.

خبر مرتبط
حزب الله در مرزهای شمالی یک تهدید است/ به نابودی آنها پایبندیم

اقتصادنیوز: عضو مستعفی کابینه جنگ رژیم صهیونیستی در دیدار با فرستاده رئیس‌جمهور آمریکا گفت زمان برای حل و فصل درگیری‌ها در جبهه شمالی اراضی اشغالی با لبنان در حال تمام شدن است.

این منابع صهیونیستی درباره زمان انتشار این ویدئو نیز اضافه کردند: زمان پخش این ویدئو تصادفی نیست، بلکه همزمان با سفر «عاموس هوکشتاین» فرستاده ویژه آمریکا به لبنان و اسرائیل است.

بر اساس این گزارش، حزب الله تهدیدهای اسرائیل علیه لبنان را از زبان فرستاده آمریکایی شنید و تصمیم گرفت که با انتشار ویدئویی به آن پاسخ دهد و بگوید که در صورتی که اسرائیل اقدامی علیه حزب الله انجام دهد، بانک اهداف اسرائیلی آماده و بزرگ است.

این در حالی است که «یوسی ملمان» تحلیلگر صهیونیست گفت: طراحان راهبردی حزب الله طی ۱۸ سال گذشته یعنی از زمان جنگ سال ۲۰۰۶ موفق به جمع آوری اطلاعات از اراضی ما شده اند که این دستاوردی اعجاب انگیز است.

 منابع رسانه‌ای روز سه شنبه از ورود یک فروند پهپاد حزب‌الله لبنان به شمال فلسطین اشغالی و تصویربرداری موفقیت آمیز آن از مواضع حساس در بندر «حیفا» خبر دادند.

ویدیوی منتشر شده توسط حزب‌الله لبنان نیز نشان می‌داد که یک پهپاد آن وارد شمال فلسطین اشغالی شده و از مواضع حساس تصویربرداری می‌کند.

بر پایه این گزارش، این پهپاد پس از ثبت موفقیت‌آمیز تصاویر مهم به خاک لبنان بازگشته و این تصاویر را در اختیار رزمندگان مقاومت قرار داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی