نتانیاهو صدای گالانت را هم در آورد/ خشم گالانت از بی بی

کدخبر: ۶۵۵۲۲۲
اقتصادنیوز: منابع خبری به نقل از نزدیکان یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گزارش دادند که او از نحوه تعامل بنیامین نتانیاهو با دولت آمریکا ناراضی است.
نتانیاهو صدای گالانت را هم در آورد/ خشم گالانت از بی بی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، روزنامه جروزالم پست به نقل از نزدیکان گالانت گزارش داد که وی مقصر بحران تسلیحاتی پیش آمده با واشنگتن را نتانیاهو می‌داند چرا که به گفته وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، نتانیاهو هوشمندانه و با آرامش برخورد نکرده است.

پبش تر نشریه «پولیتیکو» گزارش داده بود که اختلافات میان جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از زمان آغاز جنگ (رژیم) اسرائیل و حماس عمیق‌تر شده است، به طوری که دستیاران بایدن بیش از پیش بر این باورند که نتانیاهو در حال طولانی‌کردن درگیری‌ها برای ماندن در قدرت است و ترجیح می‌دهد دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا به کاخ سفید بازگردد.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود و طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

خبر مرتبط
گالانت: هزینه جنگ با حماس برای ما سنگین بوده است

اقتصادنیوز: وزیر جنگ اسرائیل درباره جنگ غزه گفت: هزینه این جنگ برای ما سنگین بوده است اما جنگ با حماس نبرد عزم و استقامت برای شکست دادن دشمن است.

ایالات متحده از ابتدای تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه بزرگ‌ترین تأمین‌کننده سلاح و تجهیزات نظامی برای این رژیم بوده است.

خبر مرتبط
حمله گالانت به پاریس/ ما در نقشه راه فرانسه نخواهیم بود

اقتصادنیوز: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی جمعه ابتکار پاریس برای کاهش تنش در مرز لبنان و سرزمین‌های اشغالی را رد و فرانسه را به خصومت و دشمنی با تل‌آویو متهم کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی