نتانیاهو به دام آمریکا می افتد؟ لغو این جلسه مهم

کدخبر: ۶۵۵۵۲۴
اقتصادنیوز: روزنامه عبری هاآرتص نوشت، سرویس امنیتی رژیم صهیونیستی از رفتار نخست‌وزیر این رژیم با آمریکا درباره مشکل پیش آمده مرتبط با ارسال تسلیحات واشنگتن به اراضی اشغالی نگران است.
نتانیاهو به دام آمریکا می افتد؟ لغو این جلسه مهم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، هفته گذشته «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی ویدیوئی منتشر کرد و طی آن، برای اولین بار به صورت علنی از «تعلیق» در ارسال تسلیحات آمریکا به رژیم صهیونیستی انتقاد کرد که به مذاق دولت بایدن خوش نیامد و مسئولان آمریکایی از این اظهارات نخست وزیر صهیونیستی ابراز گلایه کردند و همین مسئله باعث شد که جلسات بین صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها مانند جلسه با محوریت ایران لغو شود.

روزنامه هاآرتص نوشت، آمریکا ارسال یک محموله تسلیحاتی به اراضی اشغالی را به تعویق انداخته زیرا ظاهرا نگران است که ارتش رژیم صهیونیستی این تسلیحات را در حمله خود به رفح به کار گیرد.

این روزنامه عبری‌زبان نوشت، سرویس امنیتی رژیم صهیونیستی می‌گوید تاخیر در ارسال بار آماده به رفح و نیز کُندی در ارسال دیگر مهمات به جنگ در غزه یا در لبنان در مرحله فعلی آسیب نمی‌زند اما این تسلیحات برای آمادگی رژیم صهیونیستی برای جنگ گسترده با حزب‌الله لبنان ضروری است.

خبر مرتبط
درخواست آمریکا از نتانیاهو فاش شد

اقتصادنیوز: آمریکا در آخرین مذاکرات خود با رژیم صهیونیستی تاکید کرد که تنها راه‌حل تنش در شمال اراضی اشغالی، توقف حضور این رژیم در رفح است.

هاآرتص نوشت مقامات صهیونیستی می‌گویند به جز محموله گلوله‌های سنگین، محموله تسلیحات دیگری نیست که آمریکا قصد ارسالش را نداشته باشد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۰ تیر

   اقتصادنیوز:‌ در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی