حزب الله اسرائیل را نقره داغ کرد/ حملات پی در پی موشکی حزب الله لبنان

کدخبر: ۶۵۶۲۸۲
اقتصادنیوز: رسانه‌های اسرائیل دقایقی پیش از حملات موشکی و پهپادی حزب الله لبنان به شمال اسرائیل خبر دادند.
حزب الله اسرائیل را نقره داغ کرد/ حملات پی در پی موشکی حزب الله لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که سه پهپاد و ۲۵ موشک از جنوب لبنان به الجلیل غربی و اصبع الجلیل در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده و خساراتی در این منطقه به بار آورده است.

 

به گزارش الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که پهپادهای انفجاری از سمت لبنان به نهاریا و شلومی شلیک شد و یک ساختمان مورد اصابت قرار گرفته است.

حزب الله لبنان نیز با صدور اطلاعیه‌ای در این باره گفت که با سلاح مناسب یک ساختمان در شهرک اشغالی شلومی را که نظامیان صهیونیست از آن استفاده می‌کردند، هدف قرار دادیم.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

از ابتدای عملیات حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی، شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست در این منطقه ناگزیر به ترک خانه‌های خود شده‌اند و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، بیشتر ساکنان مانده در این منطقه، از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به هزینه سنگین جنگ برای این رژیم در همه زمینه‌ها از جمله اقتصادی در شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی و به ویژه بخش کشاورزی اذعان کرده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی