اسرائیل صدای رسانه‌هایش را هم د رآورد/ ادغان به نژادپرستی تل آویو

کدخبر: ۶۵۶۴۹۰
اقتصادنیوز: رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که پلیس این رژیم چشم خود را به روی اقدامات تروریستی شهرک‌نشینان در حق فلسطینیان ساکن کرانه باختری بسته است.
اسرائیل صدای رسانه‌هایش را هم د رآورد/ ادغان به نژادپرستی تل آویو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» به اقدامات نژادپرستانه پلیس رژیم صهیونیستی در حق فلسطینیان ساکن کرانه باختری اذعان کرد.

یدیعوت آحارونوت به نقل از برخی منابع آگاه تاکید کرد: سال گذشته شاهد کاهش بازداشت یهودیان مظنون به اقدامات تروریستی در کرانه باختری بوده‌ایم. پلیس اسرائیل در کرانه باختری در برخی موارد انجام تحقیقات را در خصوص رخدادهایی که به کشتار فلسطینیان انجامیده، رد کرده است.

این روزنامه صهیونیستی ادامه داد: پلیس اسرائیل چشم خود را به روی رخدادهای گوناگون مرتبط با تعرض‌های شهرک‌نشینان در کرانه باختری بسته است.

همچنین این رسانه صهیونیست به نقل از برخی منابع اعلام کرد که نشانه‌های بحران میان ارتش و سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی از یک سو و پلیس این رژیم به فرماندهی «ایتمار بن گویر» وزیر تندرو امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از سوی دیگر، پدیدار شده است.

خبر مرتبط
اتحادیه اروپا گسترش شهرک سازی اسرائیل را شدیدا محکوم کرد

اقتصادنیوز: سخنگوی سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا تصمیم کابینه رژیم صهیونیستی برای مشروعیت بخشیدن به پنج کانون شهرک‌سازی در کرانه باختری اشغالی را محکوم کرد.

گفتنی است شهرک‌نشینان صهیونیست همه روزه تحت حمایت نظامیان صهیونیست به جان و مال فلسطینیان ساکن کرانه باختری تعرض می‌کنند و با کوچکترین مجازاتی از سوی مقامات صهیونیست یا سازمان‌های بین‌المللی مواجه نمی‌شوند؛ این جنایت‌های وحشیانه دهه‌هاست از سوی اشغالگران صهیونیست در حق مردم مظلوم فلسطین روا داشته می‌شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی