موج گرانی های اسرائیل به خدمات رسید/ مسافران از امروز پول بیشتری می پردازند!

کدخبر: ۶۵۶۸۰۸
اقتصادنیوز: رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند، برای چندمین بار طی چند ماه گذشته گرانی به سراغ اسرائیلی‌ها آمده و این بار خدمات در اسرائیل گران شدند.
موج گرانی های اسرائیل به خدمات رسید/ مسافران از امروز پول بیشتری می پردازند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، پایگاه خبری عبری زبان آیس در گزارشی در این رابطه اعلام کرد، خدمات حمل و نقل عمومی 5 درصد گران شده و از حدود 5.5 شیکل به 6 شیکل افزایش یافته است، همچنین هزینه بلیط تراموا نیز به 8 شیکل افزایش یافته و به تبع آن تاکسی‌ها نیز برای کیلومتر یازدهم سفر خود 1.75 شیکل بیشتر خواهند گرفت.

در ادامه این گزارش که امروز دوشنبه منتشر شد، آمده است، از امروز اول جولای شاهد افزایش هزینه حمل و نقل خواهیم بود تا میلیون‌ها مسافر هزینه بیشتری از جیب خود بپردازند.

به نوشته این رسانه، علت افزایش قیمت خدمات حمل و نقل به افزایش قیمت سوخت، حقوق رانندگان و بیمه مربوط می‌شود.

خبر مرتبط
پیش گویی رئیس جمهور این کشور از گسترش جنگ اسرائیل و غزه

اقتصادنیوز: الکساندر ووچیچ رئیس جمهور صربستان در اظهاراتی با بیان این ادعا که وقوع جنگ میان حزب الله و رژیم صهیونیستی تقریباً حتمی است، تاکید کرد: این جنگ که اجتناب از آن تقریباً غیرممکن است، غرب و شرق را به طور کامل درگیر خواهد کرد.

به گفته وزیر ترابری رژیم صهیونیستی، چون هیچ منبعی برای جبران این افزایش‌ها در حال حاضر در خزانه اسرائیل وجود ندارد، این افزایش اعمال شده است.

دیروز یائیر لاپید رهبر اپوزیسیون در کنست رژیم صهیونیستی با انتشار تصویری از نتانیاهو در صفحه خود در شبکه اجتماعی نوشت: از نیمه شب قیمت سوخت برای ششمین بار (بعد از عملیات 7 اکتبر) گران می‌شود.

خبر مرتبط
سرگردانی هواپیمای اسرائیلی در ترکیه / ماجرا چیست؟

اقتصادنیوز: خطوط هوایی «ال عال» وابسته به رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که به یکی از هواپیماهای این شرکت که از ورشو پایتخت لهستان در حال سفر به تل آویو بوده و به دلیل مشکلات فنی مجبور به فرود اضطراری در ترکیه شده، اجازه سوختگیری داده نشده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی