آژیر خطر در نوار غزه به صدا درآمد

کدخبر: ۶۵۶۸۲۶
اقتصادنیوز: منابع خبری از حمله شدید موشکی مقاومت فلسطین به شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه از جمله «اشکول» خبر دادند.
آژیر خطر در نوار غزه به صدا درآمد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، خبرنگار الجزیره از شنیده شدن صدای آژیر خطر در «کیزوویم» در اطراف نوار غزه خبر داد.

خبرنگار این شبکه همچنین به شنیده شدن صدای آژیر خطر در منطقه «العین الثاله» در اطراف نوار غزه اشاره کردند.

همزمان رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد که صدای آژیر خطر، هفت بار طی ۱۵ دقیقه در شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه به صدا درآمده است.

منابع صهیونیستی گزارش دادند: موج سنگین حمله موشکی به «عین هشلوشا» در اطراف نوار غزه انجام شده است.

خبر مرتبط
هشدار جدی مقاومت عراق به اسرائیل: در صورت لزوم منافع آمریکا هدف مشروع ماست

اقتصادنیوز: مقاومت عراق هشدار داد که اگر صهیونیست‌ها حماقتی علیه لبنان انجام دهند، منافع آمریکا در کل منطقه هم تبدیل به هدفی مشروع برای مبارزان عراقی می‌شود.

در این میان رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که ظرف ۱۵ دقیقه، ۷ مرتبه آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه از جمله کیزوویم، نیر عوز، العین الثالثه، حولیت، صوفا سدیه ابراهام و نیریم به صدا درآمده است.

این منابع تاکید کردند که این شهرک‌ها هدف حمله موشکی گسترده‌ای قرار گرفتند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز از شلیک ۲۰ موشک از نوار غزه به سمت شهرک‌های شورای منطقه‌ای «اشکول» خبر دادند.

این خبر در حالی منتشر می شود که ارتش رژیم صهیونیستی همچنان پس از حدود ۹ ماه از آغاز حمله به نوار غزه، ضربات سنگینی را از رزمندگان مقاومت دریافت می‌کند.

خبر مرتبط
موج گرانی های اسرائیل به خدمات رسید/ مسافران از امروز پول بیشتری می پردازند!

اقتصادنیوز: رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند، برای چندمین بار طی چند ماه گذشته گرانی به سراغ اسرائیلی‌ها آمده و این بار خدمات در اسرائیل گران شدند.

با گذشت ۲۶۹ روز از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود. رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، شکست دهد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در نوار غزه، از دست داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی