پزشکیان:

صدای آن« 60 درصد» را شنیدیم/ اختلافات داخلی را حل کنیم

کدخبر: ۶۵۷۰۱۹
اقتصادنیوز: مسعود پزشکیان گفت: .آن ۶۰ درصد عزیزانی که می توانستند بیایند پاید صندوق های رای اما نیامدند ما اعلام کردیم صدای آنان را شنیدیم و آنها را می‌فهمیم.
صدای آن« 60 درصد» را شنیدیم/ اختلافات داخلی را حل کنیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  مسعود پزشکیان پس از پایان  اولین دور از مناظره انتخاباتی در دومین مرحله از رقابت های انتخاباتی  در حین ترک صدا و سیما در جمع خبرنگاران، بیان کرد: آنچه که در این مدت مناظره بحث داشتیم مفصل بود. از نظر بنده اگر می‌خواهیم در کشور به جایی برسیم در قدم اول  باید مشکلات و اختلافات داخلی خود را حل کنیم. آن ۶۰ درصد عزیزانی که می توانستند بیایند پاید صندوق های رای اما نیامدند ما اعلام کردیم صدای آنان را شنیدیم و آنها را می‌فهمیم. امیدواریم کاری کنیم که آن عزیزان از ما و از کشور و از اقداماتی که شکل خواهد گرفت راضی باشند.

وی اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد که برای آنان مشکل ایجاد نکنیم. تلاش می‌کنیم اگر برایشان مشکل ایجاد کردند به آنان کمک کنیم تا مشکل حل شود. در رابطه با بحث های مختلفی که شکل گرفت، نهایتا ما معتقد هستیم که باید اقتصاد مقاومتی در داخل کشور شکل بگیرد. بتوانیم از پتانسیل ها و توان داخلی به طوری استفاده کنیم که قدرت گفت‌وگو و چانه زنی را در خارج داشته باشیم و در نهایت باید بنشینیم و با دنیا چانه‌زده و مشکلات خود را حل کنیم.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: باید گره‌هایی که در مسیر شکوفایی و رشد  اقتصادی جامعه وجود دارد را به امید خدا و به کمک مردم عزیز کشور حل کنیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی