تنش در کرانه باختری؛ پهپادهای اسرائیلی حمله‌ور شدند+ تعداد شهدا

کدخبر: ۶۵۷۳۱۱
اقتصادنیوز: منابع خبری بامداد چهارشنبه گزارش دادند که در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به اردوگاه نور شمس واقع در کرانه باختری چهار مبارز فلسطینی شهید شدند.
تنش در کرانه باختری؛ پهپادهای اسرائیلی حمله‌ور شدند+ تعداد شهدا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ارتش رژیم صهیونیستی در حمله پهپادی چند جوان فلسطینی را در اردوگاه نور شمس در طولکرم واقع در کرانه باختری هدف قرار داد.

بر اساس اعلام منابع پزشکی، بر اثر این حمله چهار مبارز فلسطینی به نام‌های صاعد عادل شافع، نمر أنور أحمد حمارشه، محمد یاسر رجا شحاده و محمد حسن غنام کنوح به شهادت رسیدند.

ارتش رژیم صهیونیستی به تازگی نیز «سعید الجابر» فرمانده و یکی از بنیانگذاران گردان طولکرم از زیر مجموعه‌های سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین را در حمله هوایی به اردوگاه نور شمس به شهادت رسانده بود.

دفتر اطلاع رسانی کمیته‌های مقاومت در فلسطین تاکید کرد که جنایات فزاینده رژیم صهیونیستی در سرزمین مقدس فلسطین، نتیجه‌ای جز افزایش پایداری و مقاومت فلسطینی‌ها بر ادامه مبارزه تا نابودی این رژیم غاصب و جنایتکار نخواهد داشت.

خبر مرتبط
بمب های فلسطینیان در کرانه باختری اسرائیل را به جنون کشید

اقتصادنیوز: یک رسانه عبری زبان با اشاره به مسلح شدن کرانه باختری اعتراف کرد بمب‌‌هایی که فلسطینیان در کرانه باختری استفاده می‌کنند باعث شده است تا فرماندهان اسرائیلی دیوانه وار سر خود را به دیوار بکوبند.

این نهاد فلسطینی خاطرنشان کرد: خون شهدا، امانتی بر دوش همه آزادگان و نیروهای مقاومت فلسطین خواهد بود و دشمن صهیونیستی، دیر یا زود پاسخ این جنایت را دریافت خواهد کرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز شاخص کل بورس تهران تا مرز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد پایین آمد، مرز که سطح حساس شاخص شناخته می‌شود.

  اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی