شمارش معکوس فروپاشی اسرائیل آغاز شد/ درگیری قومیتی در تل‌آویو

کدخبر: ۶۵۸۷۵۸
اقتصادنیوز: یک رسانه عبری زبان، با اشاره به درگیری‌های قومیتی در داخل جامعه اسرائیل تاکید کرد، خودشیفتگی طوایف مختلف جامعه اسرائیل به خود، باعث فنای اسرائیل خواهد شد.
شمارش معکوس فروپاشی اسرائیل آغاز شد/ درگیری قومیتی در تل‌آویو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، روزنامه هاآرتص در سرمقاله خود با اشاره به درگیری‌‌هایی که روز سه شنبه هفته گذشته بین صهیونیست‌های افراطی با دیگر صهیونیست‌ها رخ داد، تاکید کرد، در صورت ادامه چنین شرایطی باید گفت شمارش معکوس فروپاشی اسرائیل آغاز شده است.

سرمقاله نویس این رسانه پر مخاطب صهیونیست افزود: اگر ساختار رسمی کاری برای نشاندن افراطی‌ها در سر جای خود و کنار زدن آنها از متن به حاشیه جامعه نکند، و اگر نتواند این آفت خبیث که به شکل راستگرای افراطی در حال گسترش درون بدن اسرائیل است را دور نسازد، فروپاشی اسرائیل امری حتمی خواهد بود و باید از اکنون اعلام کرد که شمارش معکوس آن آغاز شده است.

خبر مرتبط
ضربه کاری نیروهای حماس به کاروان زرهی اسرائیل

اقتصادنیوز: گروه‌های مقاومت در نوار غزه از انهدام ادوات جنگی و ماشین آلات نظامی ارتش اسرائیل خبر دادند.

این رسانه با اشاره به درگیری‌های گسترده‌ای که صهیونیست‌های نژاد پرست اخیرا در خیابان‌های قدس انجام دادند و همراهی ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم اسرائیل با آنها و تاکید بر حاکمیت روحیه انتقام جویی بر رویکردهای این افراد که در سر دادن شعارهایی همچون مرگ بر عرب‌ها و روستایت را به آتش می‌کشیم، متجلی شده بود، تاکید کرد، این رویکرد به طور حتم  منجر به فنای اسرائیل خواهد شد.

در بخش دیگری از این سرمقاله آمده است، صهیونیست‌های افراطی که بن گویر در پیشاپیش آنها حرکت می‌کرد، به شماری از فلسطینیان و تعدادی از خبرنگاران حمله کرده و آنها را مضروب کردند، علت حمله آنها به خبرنگاران آن بود که آنها تعداد کافی از فلسطینیان را در خیابان و پیش روی خود ندیدند، چون خانواده‌های فلسطینی در آن روز ترجیح داده بودند تا در خانه‌های خود باقی بمانند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی