اسرائیل لب به اعتراف گشود/ هلاکت 681 نظامی در نوار غزه

کدخبر: ۶۵۸۸۶۶
اقتصادنیوز: ارتش رژیم صهیونیستی در سایه ادامه سیاست هدفمند سانسور شدید تلفات نظامیان خود به هلاکت ۶۸۱ نظامی خود در نوار غزه اعتراف کرد.
اسرائیل لب به اعتراف گشود/ هلاکت 681 نظامی در نوار غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، ارتش رژیم صهیونیستی در سایه ادامه سیاست هدفمند سانسور شدید تلفات نظامیان خود به هلاکت یک نظامی دیگر این رژیم از یگان ماگلان در نبردهای مرکز نوار غزه اعتراف کرد.

بر اساس گزارش ارتش رژیم اسرائیل، «تل لحات» نظامی 21 ساله اسرائیلی از کفار سابا، از نیروهای تیپ کماندوی ماگلان بود که در نبردهای مرکز نوار غزه کشته شد. با کشته شدن این نظامی صهیونیستی، ارتش این رژیم به کشته شدن 681 نظامی خود از آغاز جنگ در غزه اعتراف کرده است.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی به‌شدت سیاست سانسور را درباره تلفات ارتش خود اعمال می‌کند و تلفات بسیار بیشتر از آمار اعلام‌شده از سوی صهیونیست‌ها است.

خبر مرتبط
اعلام موضع تازه عربستان درباره جنگ غزه/ کار اسرائیل سخت شد

اقتصادنیوز: وزیر خارجه عربستان سعودی در سخنانی بر ضرورت توقف جنگ در نوار غزه و موضع ثابت کشورش در قبال فلسطین تاکید کرد.

پنج روز پیش گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که رزمندگان این گردان در یک عملیات ترکیبی 10 تن از نظامیان رژیم صهیونیستی را در شهر غزه به هلاکت رسانده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی