انبار مهمات کی‌یف در درگیری سنگین با روسیه منهدم شد+ تعداد تلفات

کدخبر: ۶۵۸۹۶۷
اقتصادنیوز: وزارت دفاع روسیه امروز چهارشنبه با صدور بیانیه ای به جزئیات ادامه عملیات ویژه نظامیان این کشور در اوکراین در طول ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد.
انبار مهمات کی‌یف در درگیری سنگین با روسیه منهدم شد+ تعداد تلفات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، وزارت دفاع روسیه امروز در بیانیه‌ای از انهدام انبار مهمات اوکراین در درگیری با یگان واحد جنوب روسیه خبر داد.

وزارت دفاع روسیه در این خصوص ادامه داد: واحدهای شمال نیروهای روسیه ۲ ضدحمله را دفع کردند؛ تلفات نیروهای مسلح اوکراین در این محور به ۲۷۵ نیروی نظامی رسید.

این بیانیه اضافه می کند: واحدهای غرب نیروهای مسلح روسیه مواضع سودمندتری را تحت کنترل درآوردند؛ کی یف حدود ۴۹۵ نظامی اش در این محو را از دست داه است.

مسکو در ادامه خاطرنشان کرد: واحدهای مرکز نیروهای روسیه ۵ ضدحمله دشمن را دفع کردند؛ نیروهای مسلح اوکراین حدود ۵۱۰ نظامی خود را از دست داد.

خبر مرتبط
رئیس مجلس راهی روسیه شد

اقتصادنیوز: محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز چهارشنبه در رأس هیأتی پارلمانی با بدرقه حمیدرضا حاجی‌بابایی نایب رئیس مجلس، محمود حسینی‌پور معاون امور مجلس رئیس‌جمهور، احمدرضا دستغیب رئیس دیوان محاسبات کشور، رییس حوزه ریاست و معاونان مجلس شورای اسلامی به منظور شرکت در نشست روسای مجالس بریکس، تهران را به مقصد سنت‌پترزبورگ روسیه ترک کرد.

بیانیه مذکور در ادامه افزود: نیروهای اوکراینی حدود ۶۰۰ نظامی و یک انبار مهمات خود را در رویارویی با یگان های جنوب نیروهای روسیه از دست دادند. واحدهای شرق نیروهای روسیه نیروهای مسلح اوکراین را در دونتسک شکست دادند؛ کی یف حدود ۱۳۵ نظامی خود را از دست داد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی