اسرائیلی‌ها توافق تبادل اسرا را در خیابان‌ها فریاد زدند

کدخبر: ۶۵۸۹۷۵
اقتصادنیوز: شهرک‌نشینان صهیونیست عصر امروز (چهارشنبه) از تل‌آویو به سمت قدس اشغالی حرکت کرده و خواستار امضای فوری توافق مبادله و سرا با مقاومت در غزه شدند.
اسرائیلی‌ها توافق تبادل اسرا را در خیابان‌ها فریاد زدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، منابع اسرائیلی از آغاز تظاهرات شهرک‌نشینان از تل‌آویو به سمت قدس اشغالی برای امضای فوری توافق مبادله و سرا با مقاومت در غزه خبر دادند.

شهرک‌نشینان صهیونیست عصر امروز (چهارشنبه) از تل‌آویو به سمت قدس اشغالی حرکت کرده و خواستار امضای فوری توافق مبادله و سرا با مقاومت در غزه شدند.

بر اساس این گزارش، پلیس رژیم صهیونیستی ۹ نفر از تظاهرات کنندگان اسرائیلی را که خواستار برگزاری انتخابات زود هنگام و امضای توافق مبادله اسرا با مقاومت در غزه بودند، بازداشت کرد.

تظاهرات کنندگان بر لزوم برکناری نتانیاهو و برگزاری انتخابات زودهنگام و دست‎‌یابی فوری به توافق مبادله اسرا با مقاومت در غزه تأکید کردند.

خبر مرتبط
واکنش این مقام اسرائیلی به سخنان سید حسن نصرالله: جنگ باید تمام شود!

اقتصادنیوز: «گیورا آیلند» رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به سخنان سید حسن نصرالله دبیر کل جنبش حزب‌الله واکنش نشان داد.

خانواده‌های اسرای صهیونیست می‌گویند نتانیاهو عمدا مانع رسیدن به توافق مبادله اسرا می‌شود و اسرای اسرائیلی در اسارت در غزه کشته می‌شوند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی