تشدید حالت آماده‌باش اسرائیل در کرانه باختری

کدخبر: ۶۵۹۰۱۸
اقتصادنیوز: منابع خبری اسرائیلی اعلام کردند که سطح آماده باش این رژیم در کرانه باختری از بیم حملات فلسطینیان افزایش یافت.
تشدید حالت آماده‌باش اسرائیل در کرانه باختری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از تشدید حالت آماده‌باش در کرانه باختری از بیم انجام حملات فلسطینیان و افزایش تلاش‌ها برای نفوذ به اراضی اشغالی خبر دادند.

بر اساس گزارش وب سایت واللا رژیم صهیونیستی، پلیس نظامی این رژیم در گذرگاه بیت حانون (إیزر) از افزایش قاچاق سلاح از طریق این گذرگاه به فلسطین اشغالی خبر داده است. این گزارش می‌افزاید، موارد نفوذ به اراضی اشغالی طی ماه‌های گذشته خصوصا پس از عملیات طوفان الاقصی افزایش داشته است.

به گزارش ایرنا، همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر (۱۵ مهر ماه ۱۴۰۲)، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری و قدس اشغالی نیز عملیات‌هایی را در پاسخ به جنایت‌های وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی علیه اهالی غزه انجام داده‌اند.

رژیم اسرائیل در پاسخ به این عملیات، حملات وحشیانه‌ای را علیه مردم بیگناه نوار غزه آغاز کرد و این منطقه را تحت محاصره کامل قرار داد.

تاکنون بیش از ۳۸ هزار فلسطینی که اکثر آنها زن و کودک هستند در این حملات شهید و بالغ بر ۸۷ هزار تن دیگر نیز زخمی شده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی