شهرک‌نشینان اسرائیلی، طرفدار توافقنامه آتش‌بس/ مذاکره ادامه دارد

کدخبر: ۶۵۹۰۲۲
اقتصادنیوز:معاون دبیرکل جنبش مقاومت جهاد اسلامی تاکید کرد که ضمانت‌هایی در توافق آتش‌بس و مبادله اسرا با اسارئیل باید قرار گیرد.
شهرک‌نشینان اسرائیلی، طرفدار توافقنامه آتش‌بس/ مذاکره ادامه دارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «محمد الهندی» معاون دبیرکل جنبش مقاومت جهاد اسلامی فلسطین بامداد پنجشنبه بر لزوم قرار گرفتن ضمانت‌هایی در توافق آتش‌بس و مبادله اسرا با رژیم صهیونیستی تاکید کرد.الهندی در مصاحبه با شبکه «الجزیره گفت: «اکثریت شهرک‌نشینان صهیونیست اکنون طرفدار امضای توافقنامه آتش‌بس و مبادله اسرا هستند. آنچه شامل فاز دوم این معامله است هم‌اکنون تحت مذاکره قرار دارد».

وی در ادامه توضیح داد: «ما باید ضمانت‌هایی را در متن توافق‌نامه داشته باشیم، از جمله توقف تجاوز به نوار غزه. اگر نتانیاهو در مذاکرات شکست بخورد، نمی‌توان فرصت ادامه جنگ را به او داد».بر این اساس، معاون دبیرکل جهاد اسلامی اضافه کرد: «حماس اصلاح بند ۸ را پذیرفت، همانطور که در ازای اصلاح بندهای دیگر مانند بند ۱۴ موافقت کرد».رژیم صهیونیستی از تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۳ و از زمان آغاز حملات جنایتکارانه به نوار غزه، بیش از ۳۸ هزار فلسطینی را به شهادت رسانده و حداقل ۸۸ هزار نفر را نیز مجروح کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی