پیام تبریک دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس به پزشکیان/ شما کشور را در راستای تقویت صلح منطقه‌ هدایت می‌کنید

کدخبر: ۶۵۹۰۶۱
اقتصادنیوز: دبیرکل شورای همکاری خلیج‌فارس با تبریک پیروزی کاندیدای اصلاح‌طلب در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران، آن را نشان‌دهنده اعتماد ملت ایران به هدایت، خرد و چشم‌انداز آینده وی خواند.
پیام تبریک دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس به پزشکیان/ شما کشور را در راستای تقویت صلح منطقه‌ هدایت می‌کنید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، «محمد جاسم البدیوی» دبیرکل شورای همکاری خلیج‌فارس با تبریک پیروزی «مسعود پزشکیان» کاندیدای اصلاح‌طلب در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران، آن را نشان‌دهنده اعتماد ملت ایران به هدایت، خرد و چشم‌انداز آینده وی خواند. 

وی تأکید کرد که ما در شورای همکاری خلیج‌فارس، خواستار تقویت روابط دوجانبه و همکاری‌های سودمند میان کشورهای عضو این شورا و جمهوری اسلامی ایران در راستای منافع ملت‌های ما و بر اساس قوانین بین‌المللی و اصول احترام حسن همجواری هستیم و همچنین بر اهمیت گفت‌وگوی سازنده و کار مشترک در مقابله با چالش‌های مشترک و تقویت همکاری در زمینه‌های مختلف، تأکید می‌کنیم.

البدیوی با اعلام این‌که موفقیت پزشکیان در این انتخابات در مقطع زمانی حساس حاصل شده است که منطقه به تلاش‌های مشترک برای مقابله با چالش‌های بزرگ نیاز دارد، گفت که باور داریم که شما کشور را با درایت و بصیرت در راستای تقویت امنیت و صلح منطقه‌ هدایت خواهید کرد.

خبر مرتبط
پزشکیان: اگر خودم را برندارند، فیلترینگ را بر می‌دارم+ کاریکاتور

روزنامه اصلاح طلب با انتشار یک کاریکاتور از راه سخت برداشتن فیلترینگ خبر داده است.

وی در پایان برای پزشکیان موفقیت صمیمانه و دستیابی به دستاوردهایی در خدمت ملت ایران و تقویت روابط برادرانه با کشورهای عضو شورای همکاری خلیج‌فارس آرزو کرد. 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی