کدخبر: ۳۶۵۵۱۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

شکاف قیمت دلار بازار و صرافی ملی به هزار تومان رسید

دو خط دلار در بازار امروز؛ فاصله دره تا قله در بازار دلار+نمودار

اقتصاد نیوز : امروز دوشنبه ۱۴ مهرماه قیمت دلار در بازار تهران ۲.۷۵ درصد و قیمت دلار در صرافی ملی ۴.۴۵ درصد نسبت به روز گذشته رشد کردند.

به گزارش اقتصاد نیوز، امروز، دوشنبه 14 مهر، صرافی ملی چهار بار قیمت دلار را افزایش داد و آن را تا سقف 28 هزار و 200 تومان بالا آورد. قیمت دلار در بازار آزاد نیز در کانال 29 هزار تومان روندی صعودی داشت و در بالاترین رقم به 29 هزار و 390 تومان رسید.

صبح امروز، صرافی ملی اعلام نرخ‌ دلار را با 26 هزار و 950 تومان آغاز کرد. اما ساعتی بعد با افزایش 200 تومانی، قیمت دلار را به کانال 27 هزار تومان برگرداند. صرافی ملی سه مرتبه دیگر قیمت دلار را افزایش داد و آن را در نهایت به 28 هزار و 200 تومان رساند. 

قیمت دلار صرافی ملی نسبت به قیمت بازگشایی صبح امروز 4.65 درصد افزایش داشته است و نسبت به قیمت بسته شده روز گذشته 4.45 درصد رشد داشته است. 

قیمت دلار در بازار آزاد نیز تا ساعت 3 بعدازظهر به 29 هزار و 280 تومان رسید تا شکاف قیمتی بازار و صرافی ملی به حدود هزار تومان برسد. قیمت دلار بازار نسبت به قیمت گشایش صبح امروز 0.97 درصد و نسبت به قیمت بسته شده عصر دیروز 2.75 درصد رشد کرده است. 

روند قیمت دلار صرافی ملی

روند دلار بازار

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند