پایان باز سیاست های بانک مرکزی آمریکا

سقوط مرز مهم در قیمت بیت کوین/کاهش قیمت طلا، دلار و نفت

کدخبر: 389015
اقتصادنیوز : بازارهای جهانی با ناامیدی به تصمیمات فدرال رزرو واکنش نشان دادند و با روند کاهشی رو به رو شدند.

براساس گزارش اقتصادنیوز، امروز با توجه به عدم تغییر سیاست های فدرال رزرو، بازارها واکنش چندانی نشان ندادند.

براساس گزارش کیتکو، همچنان قیمت طلا تحت فشار اما در محدوده اخیر خود قرار دارد زیرا فدرال رزرو در سیاست های پولی خود تغییر نداده است ، حتی در حالی که احتمال دارد این نهاد در صورت لزوم آماده انجام کارهای بیشتری برای حمایت از اقتصاد باشد اما بازار طلا به سمت صعود میل نکرد.

روز گذشته ، همانطور که انتظار می رفت ، فدرال رزرو نرخ بهره را در محدوده صفر بدون تغییر گذاشت اما خاطرنشان کرد که فعالیت اقتصادی از آخرین جلسه خود در ماه دسامبر تعدیل شده است.در بیانه‌ این نهاد آمده است « در ماه‌های اخیر سرعت بهبود فعالیت های اقتصادی و اشتغال تعدیل شده است ، ضعف در بخش هایی که بیشتر تحت تأثیر همه گیر قرار دارند متمرکز شده است.»

در آخرین بیانیه سیاست پولی بانک مرکزی ، همچنان به تکرار عدم اطمینان در فعالیت اقتصادی پرداخت. با این حال هیچ راهنمایی جدیدی در مورد سیاست های پولی ارائه نداد.

 

کاهش قیمت طلا

معاملات آتی طلای آوریل(فروردین) با قیمت هر اونس 1،849.30 دلار معامله شد که در روز با افت 0.3 درصدی روبرو شد.همچنین طلای نقدی نیز با کاهش حدود ۷ دلار به ۱۸۴۳ دلار رسید که حدود ۳۰ دلار کاهش را نسبت به یک ماه گذشته نشان داده است.براساس گزارش اینوستینگ به سرمایه گذاران فروش قوی طلا را پیشنهاد می کند.

gold

عدم توجه بازار نفت

با توجه به اینکه فدرال رزرو تغییری را در سیاست های اقتصادی ایجاد نکرده، نفت وست تگزاس اینترمدییت بدون تغییر با قیمت ۵۲ دلار و ۶۱ سنت معامله شد. درحالی که نفت برنت با کاهش ۰.۳۳ سنت یا ۰.۶ درصد به قیمت ۵۵ دلار و ۵۸ سنت رسید.

صادرات نفت

روند کاهشی بیت کوین

 

بیت کوین و سهام جهانی در معاملات با روند کاهشی رو به رو شد.ارز رمزنگاری شماره یک بر اساس ارزش بازار قبل از بازگشت مجدد تا 30هزار و 996دلار [به روز شده] در زمان حال، به طور خلاصه تا 29،452.79 دلار معامله شد ، که بر اساس داده های CoinDesk ، نزول حدود 4.5٪ در روز است. سهام و معاملات آتی اروپایی که با S&P 500 گره خورده اند ، ضررهای متوسطی را تجربه می کنند. شاخص دلار که ارزش دلار در برابر ارزهای اصلی را دنبال می کند ، در نزدیکی 90.40 معاملات خود را نشان می دهد که 0.3٪ سود را نشان می دهد.

coindesk-BTC-chart-2021-01-28

 

 

 

 

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما