رسانه دولت چین مقاله‌ای علیه ارزهای دیجیتال منتشر کرد؛

توطئه بزرگ چین علیه ارزهای دیجیتال؟

کدخبر: 415794
اقتصاد نیوز : خبرگزاری شینهوا، آژانس رسمی خبری دولت چین امروز مقاله‌ای منتشر کرد که خطرات تجارت ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کند

به گزارش اقتصادنیوز ، خبرگزاری شینهوا، آژانس رسمی خبری دولت چین امروز مقاله‌ای منتشر کرد که خطرات تجارت ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کند. نویسندگان این مقاله در ابتدا به بررسی معاملات اهرمی و سودها و زیان‌های بسیار بزرگی که می‌تواند ایجاد کند پرداختند و با انتشار عکسی از صرافی بایننس نوشتند: «این که در برخی از پلتفرم‌ها امکان معاملات اهرمی با ضریب ۱۲۵ نیز وجود دارد، بسیار تکان دهنده است.»

بنا به گزارش ارز دیجیتال، در این مطلب به سودهای عظیم و زودگذری اشاره شده است که در افت اخیر بازار ارزهای دیجیتال موجب از دست رفتن سرمایه بسیاری از سرمایه‌گذاران شد. این گزارش همچنین به ذکر نمونه‌هایی از سرمایه‌گذاران کارکشته بازار ارزهای دیجیتال پرداخته که تمام ثروت خود را در هفته‌های اخیر در این راه از دست داده‌اند.

آن‌ها همچنین در مقاله خود به خطرات مرتبط به دستکاری بازار اشاره کرده‌اند. شینهوا در پایان به لزوم آموزش درباره این بخش به افراد و لزوم همکاری بین‌المللی برای نظارت بر ارزهای دیجیتال پرداخته است.

مشاهده متن کامل انگلیسی خبر

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما