محو پیش بینی های نزولی برای بیت کوین

واکنش قیمت طلا به آمار بیکاری

کدخبر: 423406
اقتصادنیوز : کارشناسان اعتقاد دارند: مشکلات بیت کوین در حال برطرف شدن است و این اتفاق میتواند برای این ارز دیجیتالی بسیار مفید باشد.

بر اساس گزارش اقتصادنیوز، در روزی که گذشت وزارت کار آمریکا آمار اشتغال زایی خود را اعلام کرد که همیشه باعث می شود سرمایه گذاران میزان بهبود وضعیت اقتصادی و اوضاع حال حاضر کشور را بدانند.

اشتغال زایی غیرکشاورزی 850هزار برای ماه افزایش یافت. نرخ بیکاری اما در مقابل انتظار 5.6٪ به 5.9٪ افزایش یافت.

افزایش نرخ بیکاری در حالی است که نرخ مشارکت در نیروی کار 61.6 درصد تغییر نکرده است. آمار جداگانه ای که مربوط به کارگران دلسرد و کسانی است که به دلایل اقتصادی مشاغل نیمه وقت دارند کار می کنند، به شدت کاهش یافت و به 9.8٪ رسید ، با کاهش 0.4 درصدی ، نرخ به اصطلاح واقعی بیکاری برای اولین بار از مارس 2020 به زیر 10٪ رسید.

قیمت طلا پس از افزودن مشاغل بیشتر در ماه ژوئن (تیر) توسط آمریکا به بالاترین میزان خود رسید اما نرخ بیکاری افزایش یافت.

در این گزارش اشاره شده است: "این اقدامات به میزان قابل توجهی از بالاترین میزان خود در آوریل 2020 کاهش یافته اما بسیار بالاتر از سطح آنها قبل از ویروس کرونا (COVID-19) است (به ترتیب 3.5 و 5.7 میلیون در فوریه 2020.”)

فعالترین بخشها اوقات فراغت و مهمانخانه، آموزش عمومی و خصوصی ، خدمات حرفه ای و بازرگانی و تجارت خرده فروشی بود.

کاترین قاضی ، اقتصاددان CIBC ، گفت: "ترکیبی از شغل ها که به سمت خدمات کم درآمد متمایل می شوند ، منجر به کاهش متوسط ​​رشد دستمزد خصوصی به 0.3٪ می شود ، علی رغم اینکه این خدمات به دلیل کمبود نیروی کار فشار قابل توجهی بر دستمزد دارند."

پس از انتشار اطلاعات ، قیمت طلا بالاتر رفت و به بالاترین قیمت روزانه را تجربه کرد. معاملات آتی طلای آگوست (شهریور) در آخرین معاملات با 1790.90 دلار معامله شد که در روز 0.79 درصد رشد داشت.

طلا

آینده بهتر برای بیت کوین

بازار بیت کوین می تواند در این ماه با انقضای محدودیت های سرمایه گذاران در فروش سهام Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ، بزرگترین صندوق ارز رمزنگاری شده ، رونق بگیرد.

برخی از تحلیلگران و سرمایه گذاران دارایی های دیجیتال می گویند ممکن است برخی از این سرمایه گذاران برای خرید بیت کوین نیاز به ورود به بازار داشته باشند ، برای بازپرداخت وام های ارز رمزنگاری شده که آنها برای تأمین مالی خریدهای اصلی سهام GBTC خود استفاده کردند.

امبر گروپ ارائه دهنده خدمات رمزنگاری در توئیتر خود گفت: "بسیاری از پیش بینی های نزولی بعد از سخنانن GBTC بین خوهد رفت. "

coindesk-BTC-chart-2021-07-03 (1)

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما