گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

تقلای بیت‌کوین برای رسیدن به مرز ۵۰هزار دلاری

کدخبر: 463797
اقتصادنیوز: دیروز قیمت بیت کوین و طلا در بازارهای جهانی هر دو اندکی افزایش پیدا کردند.

به گزارش اقتصادنیوز ،  روند قیمتی اونس طلای بازارهای جهانی، در معاملات چهارشنبه، اندکی افزایشی شد. بسیاری از بازارهای جهانی از روز جمعه به مناسبت کریسمس تعطیل خواهند بود.

اونس طلا در چند روز اخیر تسلط خود را بر مرز 1800 دلاری تا حدودی از کف داده است. اونس طلا در میانه بازار  متلاطم و همچنین نقدینگی پایین منتهی به معاملات پایانی سال 2021 و نگرانی در مورد گسترش نوع اومیکرون ویروس کرونا مواجه است.

طلا پس از رسیدن به اوج کوتاه مدت اواسط نوامبر(آذر)،  در محدوده حدود 1760 دلار و کمی بالاتر از 1800 دلار در هر اونس قرار گرفته است.طلای فوریه(بهمن) با 0.1 درصد یا 2.40 دلار افزایش معامله شد که در اوایل چهارشنبه در آخرین بررسی پس از 0.3 درصد افزایش با 1791.10 دلار در هر اونس معامله شد.

مجموعه ای از داده های اقتصادی آمریکا که دیروز منتشر شد تأثیر ناچیزی بر بازارهای فلزات گرانبها گذاشت. گاوهای طلا و نقره با وجود ریسک پذیری بهتر در بازار دیروز تحت تأثیر عملکرد فلزات خود قرار گرفتند.

gold

بیت‌کوین در تلاش برای ۵۰هزار دلار

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که بیت‌کوین/دلار آمریکا به بالاترین سطح از 49هزار و 600 دلار رسیده است که بالاترین میزان از 13 دسامبر(۲۲آذر) است.

افزایش کریپتوهای متقابل ناشی از آشفتگی در لیر ترکیه در روز دوشنبه با افزایش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها، با تمرکز بر سال جدید و سطوح قیمت بالای 50هزار دلار، همچنان ادامه داشت. می‌توان گفت پس از مدتی شاهد اولین پیشرفت در بازار بیت کوین هستیم.

Screen Shot 1400-10-01 at 23.34.24

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما