انهدام باند بزرگ دلالان ارزی در بازار ارز تهران

کدخبر: ۵۳۷۵۸۲
اقتصادنیوز: پلیس امنیت اقتصادی فراجا از دستگیری هفت نفر از دلالان ارزی وکشف ۱۱میلیون دلار اسکناس تقلبی در بازار ارز تهران خبر داد.
انهدام باند بزرگ دلالان ارزی در بازار ارز تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز، سرهنگ کارآگاه هدایت بهرامی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با رصدهای اطلاعاتی و تحت کنترل قراردادن افراد مشکوک و مظنون، مشخص شد باندی از تبهکاران جاعل با همکاری یکدیگر، در سطح وسیعی مبادرت به تهیه و توزیع دلارهای تقلبی و انجام معامله با این دلارها می‌کنند.

وی افزود: هویت و مخفیگاه این افراد شناسایی شد و به دست آمد متهمان تعدادی از کاربران فضای مجازی را که قصد خرید و فروش کالا دارند شناسایی کرده و با نمایش حجم انبوهی از دلارها در فضای مجازی آنان ترغیب به انجام معامله با تبهکاران می‌کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بیان کرد: با رصدهای اطلاعاتی به دست آمد، متهمان در آخرین اقدام خود، قصد معامله ۳۰ دستگاه کامیون کشنده با دلاهارهای تقلبی را دارند که مخفیگاه و تردد این افراد تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: در ۲ عملیات مستقل و برنامه ریزی شده و منسجم هر ۳ متهم در مخفیگاهشان در "تهران" و شهر" ری" دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از این مکان ۱۰۰ هزار قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری کشف شد.

به گفته این مقام پلیس، پس از هماهنگی‌های قضائی هر ۳ متهم برای تحققات تکمیلی در اختیار پلیس فتا تهران قرار گرفتند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید