گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار طلا و ارز پایتخت

جهش قیمت دلار در بازار شبانه / پیش بینی قیمت دلار امروز 24 خرداد

کدخبر: ۵۸۰۰۵۷
اقتصادنیوز: قرار است امروز - چهارشنبه 24 خرداد - آزادسازی این پول‌ها صورت بگیرد و به عقیده معامله‌گران برای اینکه افرادی که پول‌هایشان آزاد می‌شود، ارز و سکه را ارزان نخرند، قیمت دلار بالا رفته است تا دستشان به خرید ارزان نرسد.
جهش قیمت دلار در بازار شبانه / پیش بینی قیمت دلار امروز 24 خرداد

به گزارش اقتصادنیوز ، شب گذشته فشار خریداران دلار به بازار پشت خطی زیاد شد و دلار جهش معناداری را ثبت کرد.برخی از معامله گران می گفتند در صورتی که اسکناس آمریکایی در روز چهارشنبه هم مانند شب گذشته مسیر صعود را دنبال کند احتمال ورود دلار به کانال جدید محتمل است.

پیش بینی قیمت دلار امروز 24 خرداد 

به نظرِ معامله‌گران چند عامل در بالا رفتن  قیمت دلار  تاثیرگذار بود؛ عامل اول خبر رویترز بود مبنی بر اینکه یک مقام دولت بایدن گفته هیچ مذاکره‌ای با ایران دربارهٔ توافق موقت نداشته‌اند. به عقیده معامله‌گران در این روزها اخبار نقش اصلی را در روند دلار دارند. اخبار ضد و نقیض درمورد توافق موقت در روزهای اخیر به  بازار ارز  نوسان داده است و همچنان پمپاژ این خبرها در بازار وجود دارد.

خبر فوری از مصوبه جدید دولت درباره مسکن

با ۳۰ درصد قیمت این دو خودرو را از بورس بخرید

از جمله خبرهای دیگری که می‌تواند به بازار نوسان بدهد، خبر تبادل زندانیان و آزادسازی منابع بلوکه‌شده است. همچنین معامله‌گران می‌گویند خروجی مذاکرات علی باقری با همتایان آلمانی، فرانسوی و انگلیسی در امارات مهم است. 

پس از این خبرها، عامل دوم آزادسازی پول‌های حساب وکالتی در بازار  خودرو  است. قرار است امروز - چهارشنبه 24 خرداد - آزادسازی این پول‌ها صورت بگیرد و به عقیده معامله‌گران برای اینکه افرادی که پول‌هایشان آزاد می‌شود، ارز و سکه را ارزان نخرند،  قیمت دلار  بالا رفته است تا دستشان به خرید ارزان نرسد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید