گزارش اقتصادنیوز از بازار ارز و سکه؛

زیر پای دلار و سکه خالی شد/در بازار فردوسی چه خبر است؟

کدخبر: ۵۸۶۴۷۱
اقتصادنیوز:آن طور که برخی رسانه ها اعلام کرده اند اسکناس آمریکایی امروز تا سطح حمایتی ۴۸هزارو ۵۰۰ تومان پایین آمده بود که نسبت به دیروز بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ تومان کاهش را نشان می دهد.
زیر پای دلار و سکه خالی شد/در بازار فردوسی چه خبر است؟

به گزارش اقتصادنیوز ،بازار ارز تهران امروز یکشنبه ۲۵تیر ماه شاهد عقب نشینی قیمت دلار به کانال ۴۸ هزار تومان بود.

آن طور که برخی رسانه ها اعلام کرده اند اسکناس آمریکایی امروز تا سطح حمایتی ۴۸هزارو ۵۰۰ تومان پایین آمده بود که نسبت به دیروز بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ تومان کاهش را نشان می دهد.

درهم، دلار را پایین‌آورد

فعالان بازار می گفتند یکی از دلایل عقب نشینی قیمت دلار در بازار امروز ناشی از نوسان کاهشی نرخ حواله درهم بود.

قیمت درهم بعد از چند روز ماندگای در یک محدوده خاص امروز بالاخره بر مدار نزول قرار گرفت و در شروع معاملات با ۱۰۰ تومان نوسان کاهشی باز شد.عصر امروز هم در حدود ۱۳هزار و ۵۲۰ تومان بسته شد که نسبت به دیروز ۱۴۰ تومان افت کرده بود.

عقبگرد کانالی نرخ برابری درهم‌ دلار

نکته مهم درباره درهم این بود که نرخ برابری درهم به دلار امروز کانال ۵۰ هزار تومان از دست داد و بر روی ۴۹هزار و ۶۵۰تومان ایستاد.برگشت نرخ برابری به کانال ۴۹ هزار تومان یکی دیگر از دلایل قوت گرفتن انتظارات نزولی در بازار امروز بود.

فشار فروش دلار در هرات

از سوی دیگر امروز در هرات فشار فروش حکم فرما بود.اسکناس آمریکایی در بازار یاد شده امروز  نه تنها مرز حمایتی ۴۹هزار و ۲۰۰تومان را از دست داد بلکه دومین مرز حمایتی یعنی از محدوده ۴۸هزار و ۸۰۰ تومان هم پایین آمد.

طبق ادعای معامله گران قیمت دلار هرات عصر امروز ۴۸هزار و ۶۰۰ تومان بود که نسبت به دیروز در حول و حوش ۶۵۰تومان کاهش را نشان می دهد.

بوی محرم در بازار دلار 

معامله گران می گفتند با نزدیک شدن به دهه اول محرم بازار ارز تهران با کاهش تقاضا همراه شده و یکی از دلایل کم شدن حجم خریدها در بازار ممکن است ناشی از همین عامل باشد.

قیمت طلا عقب نشینی کرد

قیمت طلا ۱۸عیار عصر امروز با ۱۳هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته در حدود ۲میلیون و ۳۲۰هزارو ۴۰۰تومان به فروش رسید.

شوک ریزشی دلار به بازار سکه

بازار سکه هم‌ امروز‌ با شوک ریزشی قیمت دلار به مسیر کاهشی روز گذشته ادامه دید.فلز گران بهای داخلی عصر دیروز ۲۰۰هزار تومان‌و در بازار امروز ۵۰۰هزار تومان ارزان شد و در محدوده ۲۷میلیون و ۵۰۰هزار تومان معامله شد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید