احداث 1000 خانه 25 متری در تهران

کدخبر: 386819
اقتصادنیوز :‌شهردار منطقه 6 تهران از جلب حمایت خیرین برای احداث 1000 خانه 25 متری به عنوان همراه‌سرا در محدوده بیمارستان امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس،تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ تهران  درباره احداث 1000 سوئیت 25 متری در تهران اظهارداشت: در سال جاری، 4 فضا برای راه‌اندازی همراه‌سرای بیماران بستری در بیمارستان‌های محدوده مرکزی تهران مشخص کردیم که توسط خیرین آماده‌سازی می‌شود.

شهردار منطقه 6 تهران گفت: در حال مذاکره با ارتش هستیم تا در قسمتی از پادگانی که در باقرخان قرار دارد، 1000 سوئیت 25 متری به عنوان همراه سرا ایجاد شود. این همراه سرا برای استقرار موقت همراهان بیمارانی که در بیمارستان امام خمینی و همچنین مهدی کلینیک بستری می‌شوند، مناسب است.  

وی افزود: یک ملک 1800 متری به همراه یک سوله در اختیار یکی از خیران که استاد دانشگاه تهران است قرار گرفته است تا به عنوان همراه سرا آماده سازی شود. همچنین یک ملک 1000 متری نیز از بنیاد مستضعفان گرفته‌ایم و با همکاری خیرین در حال تبدیل آن به همراه سرا هستیم.

فرهادی ادامه داد: اطراف بیمارستان فاطمه الزهرا و محب کوثر و خیلی بیمارستان های دولتی نظیر شریعتی را خالی می کنیم و همراه سرا ایجاد خواهیم کرد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما