حجت نظری:

تا وقتی بخشنامه کذایی صادرنشده بود فکر نمی کردیم حاجی فیروز به ما طعنه می زند

کدخبر: 403674
اقتصادنیوز :‌سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت :‌ تا زمانیکه این بخشنامه کذایی صادر نشده بود فکر نمی‌کردیم حاجی فیروز به ما طعنه می‌زند. و با این اقدام به موضوع نژادی دامن زده شد، با وجود اینکه پیش از این به آن فکر هم نمی‌کردیم.

به گزارش اقتصادنیوز،‌حجت نظری در دویست و هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورا پس از استماع گزارش محمدرضا جوادی یگانه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در خصوص اقدامات انجام شده در نوروز سال ۱۴۰۰ ، ضمن تسلیت شهادت دو محیط بانی ایرانی در زنجان و تشکر از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: از چند جهت نمیتوان به کارنامه معاونت مذکور در نوروز نمره قبولی داد.

او به واکنش یک هموطن بوشهری درباره مساله حاجی فیروز اشاره کرد و نقل کرد: تا زمانیکه  بخشنامه پرهیز از استفاده حاجی فیروز صادر نشده بود فکر نمی‌کردیم حاجی فیروز به ما طعنه می‌زند. و با این اقدام به موضوع نژادی دامن زده شد، با وجود اینکه پیش از این به آن فکر هم نمی‌کردیم.

این عضو شورای شهر تهران در همین راستا تشریح کرد: نمی‌شود بر اساس یک فرضیه بخشنامه بدهیم و‌ شهر و مملکتی را به هم بریزیم. لذا خواهش می‌کنم شهر و شهروندان را در ای شرایط دشوار ملتهب تر نکنید.

نظری با بیان اینکه ما در شرایط موجود نیاز به نشاط داریم گفت: اما اقدامات شهرداری در نوروز ۱۴۰۰ نسبت به سال‌های گذشته هم ضعیف‌تر بود و در واقع  به استقبال نوروز نرفتیم.

نظری گفت: شهرداری باید برای هر اقدامی مصوبه شورا را دریافت کند و خواهش می‌کنم در ماه رمضان برای ضیافت الهی برنامه ویژه داشته باشیم تا کم کاری‌های نوروزمان جبران شود.

تیتر یک
  • پیشرفت های محسوس در وین اما موانع همچنان باقی است

    اقتصاد نیوز: گره اصلی مذاکرات وین کجاست به نظر می رسد دامنه اختلافات فقط به حوزه تحریم ها نیز محدود نمی شود و اختلافات…

از دست ندهید
بلیط هواپیما