صابونچی عنوان کرد؛

انسجام در تهیه شناسنامه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران

کدخبر: 416176
اقتصادنیوز : مدیرکل تدوین مقررات و هماهنگی امور شورا و نهادهای شهرداری تهران از تهیه‌ و به ‌روز رسانی منسجم شناسنامه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران به صورت الکترونیکی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز ،شهاب الدین صابونچی مدیرکل تدوین مقررات و هماهنگی امور شورا و نهادها با اشاره به پراکندگی پیگیری اجرای مصوبات شورای اسلامی در گذشته گفت: ضرورت ساماندهی و انسجام‌بخشی به روند پیگیری و رصد اجرای مصوبات شورا توسط مجموعه مدیریت شهری به عنوان یکی از دغدغه های مهم شهرداری تهران بیش از پیش محسوس بود. در همین راستا این اداره کل به منظور دسترسی آسان به بانک اطلاعاتی مصوبات شورای اسلامی و نیز ارائه گزارش جامع اقدامات صورت گرفته در این خصوص، از ابتدای سال گذشته اقدام به تهیه و تدوین مجموعه شناسنامه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران به تفکیک حوزه های مختلف نموده است.

صابونچی در ادامه در توضیح روند گردآوری مصوبات شورا افزود: ابتدا کلیه مصوبات شورای اسلامی، گردآوری و پس از تفکیک موضوعی و رعایت تقدم و تاخر تاریخ مصوبه،کلیه 271 مصوبه ابلاغی شورا در سال 99، شناسنامه دار شده و در هر کدام علاوه‌بر  تاریخ ابلاغیه شورا، تاریخ ابلاغ شهردار محترم وکلیه سوابق اجرایی، کلیه اقدامات مندرج در مصوبه و نیز مکاتبات صورت گرفته اعم از پیگیری های انجام شده از حوزه های درگیر و گزارش های ارسالی به شورا درج شده است.

مدیرکل تدوین مقررات و هماهنگی امور شورا و نهادها در پایان از انتقال سامانه شناسنامه الکترونیکی مصوبات به سامانه مصوبات شورای اسلامی شهر و تکمیل چرخه پیگیری و اجرای مصوبات در مجموعه شورا و شهرداری خبر داد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما