در گفتگو با هاشمی تشکری مطرح شد؛

انتخاب شهردار تهران خارج از لیست اعلام شده صحت دارد؟

کدخبر: 429989
اقتصاد نیوز : منتخب شورای ششم در واکنش به برخی حواشی ایجاد شده در فضای مجازی گفت: برای ورود افراد جدید و خارج از لیست اعلام شده هیچ تصمیمی تا این لحظه گرفته نشده و در آینده هم اتفاق نمی افتد.
 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا، سید جعفر تشکری هاشمی، منتخب شورای ششم در پاسخ به این سوال که آیا امکان انتخاب  شهردار تهران خارج از لیست اعلام شده وجود دارد یا خیر  گفت:  طبق قراری که گذاشتیم مرحله به مرحله کاندیداها با فیلترهای تعیین شده انتخاب شدند و در حال حاضر این افراد به 11 نفر رسیده اند که از این میان 3 نفر انصراف دادند. برای ورود افراد جدید تا این لحظه هیچ تصمیمی گرفته نشده و در آینده هم اتفاق نمی افتد.

تکذیب انتخاب شهردار خارج از لیست اعلام شده/ 3 نفر از کاندیداها انصراف داده اند

 

او افزود:  شهردار تهران از بین این 8 نفر انتخاب خواهد شد و تصمیم جدیدی گرفته نمی شود.

هاشمی تشکری ضمن تاکید بر اینکه شهردار تهران از میان افراد اعلامی خواهد بود، تصریح کرد:  زیرا همه کسانی که برای  شهرداری تهران  اعلام آمادگی   کردند را پیش بینی کردیم و در لیست خود قرار دادیم.

منتخب شورای ششم با اشاره به نحوه انتخاب شهردار از میان افراد  متخصص گفت:  امروز صبح تا روز سه شنبه 8 نفر برنامه هایشان را ارائه می دهند و متناسب با برنامه ها به صورت جمعی تصمیم می گیریم که چه کسی سکان داری  شهرداری  را بهتر بر عهده خواهد گرفت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما