کدخبر: ۲۱۰۶۲۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

روابط عمومی بانک سامان خبرداد

پرداخت ۳ میلیون یورو ارز مسافرتی توسط بانک سامان

روابط عمومی بانک سامان اعلام کرد: در هفته نخست اردیبهشت‌ماه (اول تا ششم اردیبهشت) بیش از ۳میلیون و ۲۰۰هزار یورو ارز مسافرتی به ۴ هزار و ۳۳۹ نفر که مدارک لازم را به بانک ارایه کرده‌اند پرداخت شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایبِنا؛ در راستای سیاست‌ جدید یکسان‌سازی نرخ ارز که توسط بانک مرکزی ابلاغ شده، بانک سامان در کنار پرداخت ارز تجاری، درمانی و دانشجویان غیربورسیه به عنوان یکی از دو بانک عامل فروش ارز مسافرتی تعیین شده است و در تمام شعب بانک این خدمات به هموطنان ارایه می‌شود.

این گزارش می‌افزاید، ارز مسافرتی برای یک‌بار سفر در سال به میزان ۱۰۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها به مسافران در مرزهای خروجی هوایی پرداخت می شود. ارز مسافرتی مسافران هوایی کشورهای هم‌مرز و کشورهای مشترک‌المنافع به غیر از عراق ۵۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها است.

افراد واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به شعب بانک سامان در سراسر کشور و با ارایه مدارک و مستندات، نسبت به دریافت ارز مسافرتی، درمانی و دانشجویی و همچنین ارز تجاری اقدام کنند.

گفتنی است، علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تامین ارز و سایر خدمات و محصولات بانک سامان، با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند.