کدخبر: ۲۲۳۶۹۴ لینک کوتاه

عرضه گوشت گوسفندی گرم به جهت تنظیم بازار

اقتصادنیوز: جلسه مشترک سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با شرکت پشتیبانی امور دام جهت بررسی روش‌های توزیع مناسب گوشت گرم گوسفندی در شهر تهران به منظور تنظیم بازار قیمت گوشت قرمز برگزار شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر، در این جلسه مهندس میرلوحی عضو هئیت مدیره پشتیبانی امور دام کشور و دکتر حزبئی با اشاره به واردات روزانه ۱۶۰ تن گوشت گرم گوسفندی از استرالیا و کشورهای آسیای میانه عنوان کردند که این شرکت آمادگی دارد نیازهای شهر تهران را از طریق سازمان مدیریت میادین تامین نماید، زیرا با تاکید آقای حجتی، وزیر جهاد کشاورزی، سازمان مدیریت میادین به عنوان کامل‌ترین و سالم‌ترین چرخه توزیع کالای تنظیم بازار در اولویت تحویل گوشت گرم گوسفندی وارداتی قرار دارد.

عبدالحسین رحیمی، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین با استقبال از پیشنهاد همکاری شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توجه به اینکه سازمان مدیریت میادین خدمات رسانی مطلوب به شهروندان را از وظایف ذاتی خود می‌داند، مجموعه میادین ۲۲ گانه میوه و تره بار و تمامی بازارهای تابعه سازمان، آمادگی دارند تمام امکانات خود را جهت تنظیم بازار اقلام ضروری و پر مصرف شهروندان تهرانی، به ویژه عرضه گوشت قرمز گوسفندی وارادتی با نرخ مصوب دولتی به کار گیرند.

همچنین رحیمی با اشاره به اینکه رضایتمندی شهروندان از اولویت‌های سازمان مدیریت میادین است، افزود: در این راستا سازمان مدیریت میادین انتظار دارد شرکت پشتیبانی امور دام بر ارسال و تحویل به موقع گوشت گرم گوسفندی نظارت دقیق داشته باشد تا همکاری دو مجموعه به نتیجه مطلوب منجر شود.

گفتنی است، سازمان مدیریت میادین همواره جایگاه‌های مناسب و کافی در سطح شهر در اختیار ستاد تنظیم بازار برای عرضه محصولات مورد نیاز شهروندان قرار داده است.