کدخبر: ۲۲۹۳۲۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ربیعی: قطعا به تثبیت قیمت ارز می‌رسیم

اقتصادنیوز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به مرور زمان با تصمیماتی که گرفته می شود، قطعا به تثبیت قیمت ارز خواهیم رسید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایبِنا، علی ربیعی پس از پایان نشست جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با اشاره به بررسی نوسانات قیمت ارز در این جلسه تصریح کرد: تصمیمات خوبی در زمینه نوسانات قیمت ارز گرفته شد؛ عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی و محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و چند دستگاه دیگر مطالعات خود را در اینباره در جلسه مطرح کردند و برای جلسه آینده طرح جامع آن ارایه خواهد شد.

وی افزود: به مرور زمان با تصمیماتی که گرفته می شود قطعا به تثبیت قیمت ارز خواهیم رسید. ربیعی با اشاره به اینکه در این جلسه درباره آثار تحریم در ابعاد مختلف بحث شد خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین درباره اشتغال، حوزه کار، صنعت، کشاورزی و خدمات و تقدم و تاخرهای زمانی که بر این مسایل اثر خواهد داشت بحث شد.

وی گفت: موضوع دیگر بحث حمایت اجتماعی از معیشت مردم و در حقیقت محافظت از زندگی عمومی مردم و همچنین رفع آثار تحریم و اتفاقاتی است که در حوزه اقتصاد افتاده است. ربیعی اضافه کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این زمینه کاری انجام داده بود که به همراه سازمان برنامه و بودجه در این جلسه گزارش هایی ارایه شد و پیش بینی کردیم که بر روی هر دهک چه تاثیری خواهد گذاشت.