کدخبر: ۲۵۲۷۴۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ثبت نام 157 هزار نفر در سه ساعت برای اتصال کارت بانکی به کارت سوخت اینترنتی

ثبت نام ۱۵۷ هزار نفر در سه ساعت برای اتصال کارت بانکی به کارت سوخت اینترنتی

اقتصاد نیوز: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ظرف ۳ ساعت ۱۵۷ هزار نفر برای دریافت کارت بانکی متصل به کارت سوخت ثبت‌نام کرده‌اند و ۳۳۰ میلیارد تومان تا کنون صرفه‌جویی شده ، گفت: پس از الزامی شدن استفاده از کارت سوخت ظرف دو ساعت کارت بانکی متصل به کارت سوخت قابل استفاده در جایگاه‌های عرضه سوخت است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، نشست مشترک رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر ارتباطات با موضوع تشریح زیرساخت‌های دولت الکترونیکی امروز در محل سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد.

در این نشست محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: از 8 صبح امروز تا ساعت 11 حدود 157 هزار مراجعه مردمی به سامانه سهمیه سوخت انجام شده که با این کار کارت سوخت به کارت بانکی مردم متصل شده است.

وی با بیان اینکه اگر هزینه تردد برای هر مراجعه حضور را 10 هزار تومان در نظر بگیریم تا کنون 330 میلیارد  تومان برای صدور کارت سوخت صرفه‌جویی شده است و علاوه بر اینکه مردم نیز این شیوه اداره کشور را قضاوت می‌کنند.

وی گفت: در گذشته شیوه سابق ثبت‌نام و صدور کارت سوخت اجرا می‌شد که مربوط به شرایط گذشته بود و دردسرهای هزینه‌ای و وقت‌گیری از جمله ثبت‌نام، مراجعه، انتظار برای دریافت کارت‌سوخت، مراحل مفقودی برای مردم دردسرساز بود،‌اما اکنون پس از الزامی شدن استفاده از کارت سوخت کارت بانکی که تبدیل به کارت سوخت شده ظرف دو ساعت قابل استفاده است.