کدخبر: ۲۵۸۷۶۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
وزیر جهادکشاورزی مطرح کرد؛ قیمت هر کیلوگرم با چه قیمتی اجحاف است؟

وزیر جهادکشاورزی مطرح کرد؛ قیمت هر کیلوگرم با چه قیمتی اجحاف است؟

اقتصادنیوز: وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت واقعی هر کیلوگرم گوشت مرغ برای مصرف کنندگان باید ۱۰ هزار تومان باشد و عرضه این محصول با نرخ هایی بیش از این اجحاف به مصرف کنندگان است.

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از انتخاب،  محمود حجتی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیات دولت، در جمع خبرنگاران با بیان این که وضعیت تولید گوشت مرغ از شرایط خوبی برخوردار است، افزود: تشدید نظارت ها از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان می تواند موجب کاهش قیمت این محصول در بازار مصرف شود.

وی اظهار داشت: در هفته گذشته نظارت هایی در بازار انجام شد که کاهش قیمت یک هزار تا یک هزار و ۵۰۰ تومانی قیمت در هرکیلوگرم گوشت مرغ را به دنبال داشت.

وزیر جهاد کشاورزی اضاف کرد: اگر قیمت های تعیین شده توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان در بازار رعایت شود، به طور حتم پایداری تولید برای تولیدکنندگان و جلوگیری از اجحاف به مصرف کنندگان را در پی خواهد داشت.

حجتی در پاسخ به این پرسش که «با عرضه گوشت های منجمد در بازار می توان شاهد کاهش قیمت گوشت قرمز باشیم؟» گفت: اکنون وضعیت تولید گوشت قرمز نیز از شرایط خوبی برخوردار است اما باید بر روی قیمت گذاری و عرضه این محصولات نظارت داشته باشیم.