کدخبر: ۲۶۴۹۶۰ لینک کوتاه

پرداخت خسارت دیرکرد به مشتریان توسط ایران خودرو/ وجوه پرداختی اضافی به مشتریان برگشت داده می شود

اقتصادنیوز: معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان اینکه جریمه و خسارت دیرکرد به مشتریان پرداخت می‌شود، گفت: وجوه پرداختی اضافی مشتریانی که با موعد تحویل قبل از اول بهمن ماه تکمیل وجه کرده و یا خودروی خود را تحویل گرفته اند مسترد خواهد شد.

به گزارشاقتصادنیوز به  نقل از خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو، مصطفی خان کرمی اظهار کرد: بر اساس تصمیم وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت که ابلاغ شده، دعوتنامه‌های ارسالی به مشتریان برای پیش فروش‌های با موعد تحویل تا پایان دی ماه ابطال و دعوتنامه‌ها بر اساس قیمت‌های قبلی صادر خواهد شد.

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو در عین حال تاکید کرد: وجوه پرداختی اضافی مشتریانی که با موعد تحویل قبل از اول بهمن ماه تکمیل وجه کرده و یا خودروی خود را تحویل گرفته اند مسترد خواهد شد.

خان کرمی در توضیح خبری که به نقل از وی درباره افزایش ٣٠ درصدی قیمت‌ها منتشر شده نیز گفت: اطلاعاتی که در این مصاحبه بوده مربوط به هفته گذشته و قبل از ابلاغیه وزارت صنعت بوده است.

وی ضمن عذرخواهی از مشتریان بابت تاخیر ناشی از شرایط تحمیلی افزود: ایران خودرو جریمه و خسارت دیرکرد را به مشتریان پرداخت و تمامی تعهدات ایجاد شده برای محصولات ایران خودرو را البته با تاخیر اجرا خواهد کرد.