جت ایرویز هند بدلیل مشکلات مالی پروازهای خود به ابوظبی را تعلیق کرد

کدخبر: 274385
اقتصاد نیوز: مشکلات مالی شدید جت ایرویز هند که منجر به تعلیق بسیاری از پروازهای این شرکت، شامل پروازهای دوبی شده بود، حالا این شرکت هواپیمایی را وادار به لغو پروازهای خود به ابوظبی کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر؛ این خط هوایی پنج‌شنبه گذشته، به علت زمین‌گیر شدن وسیع هواپیماهای خود که- مستقیماً بر شریک سرمایه‌گذار آن، هواپیمایی اتحاد ابوظبی، که ۲۴ درصد سهام شرکت را در اختیار دارد، تأثیر گذاشت - برخی از پروازهای خود از دوبی به دهلی و بمبئی را کنسل کرد.

سخنگوی جت‌ایرویز در بیانیه‌ای به عربین بیزنس گفت: به علت مشکلات عملکردی، جت ایرویز تعدادی از پروازهای خود به ابوظبی و از ابوظبی را کنسل کرد. همه میهمانان اتحاد که از این اقدام متأثر شده‌اند با سایر پروازهای اتحاد جایگزین خواهند شد و یا می‌توانند پول خود را پس بگیرند.

جت ایرویز همچنین ۴ هواپیما را هم به علت ناتوانی در پرداخت اقساط لیزینگ آنها زمین‌گیر کرد که به این ترتیب تعداد کل هواپیماهای زمین‌گیر شده این شرکت به ۳۶ فروند رسید.

هیأت‌مدیره هواپیمایی اتحاد، هفته گذشته تصمیم‌گیری در مورد تزریق نقدینگی بیشتر به جت ایرویز، برای پرداخت اقساط وام‌ها را به تعویق انداخت. البته هفته گذشته این هواپیمایی هندی توانست موافقت دریافت ۳۰۰ میلیون دلار وام از بانک ملی پنجاب را به دست بیاورد.

 

تیتر یک
  • روایت اکونومیست از هزینه‌های زیست‌محیطی گسترش رمزارزها

    اقتصادنیوز: هفته‌نامه اکونومیست با هشدار نسبت به پیامدهای زیست‌محیطی تولید بیت‌کوین، نوشته است که بدون ایجاد مقررات…

از دست ندهید
بلیط هواپیما