کدخبر: ۲۷۶۵۹۸ لینک کوتاه

قیمت دلار، طلا و سکه در بازار آزاد امروز ۹۸/۱/۱۹ | رشد نرخ‌ها در معاملات پیش‌ازظهر

اقتصادنیوز؛ پیش از ظهر امروز (دوشنبه) بازار طلا و ارز تهران با افزایش قیمت‌ها همراه شد. در بازار غیررسمی پایتخت، قیمت دلار آمریکا به مرز ۱۴ هزار تومان رسید، قیمت مثقال طلای آبشده تا ۱ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید تا ۴ میلیون و ۹۰۵ هزار تومان افزایش یافت.

به گزارش اقتصادنیوز؛ درحالیکه روز گذشته (یکشنبه) نرخ ارز، طلا و سکه روی مدار صعودی حرکت کرد و قیمت‌ها به میزان قابل توجهی افزایش یافتند، امروز دوشنبه ۱۹ فروردین‌ماه نیز بازار با نرخ‌های بازگشایی صعودی آغاز به کار کرد و روند افزایشی قیمت‌ها تا ظهر ادامه یافت.

از صبح امروز صرافی ملی قیمت خرید و فروش دلار و یورو را بالا برد. دلار با رشد قیمت حدود ۳۰۰ تومان در محدوده ۱۳۶۰۰ تومانی و قیمت یورو با افزایش حدود ۱۰۰ تومان در محدوده ۱۵۳۰۰ تومانی واقع شد. اما در بازار ارز غیررسمی تهران که معمولاً قیمت‌ها اندکی متفاوت از نرخ صرافی ملی و سایر صرافی‌های مجاز است، قیمت دلار حوالی ظهر به مرز ۱۴ هزار تومان رسید. همچنین نرخ حواله درهم امارات در بازار دوبی با ۵۰ تومان افزایش نسبت به آخرین قیمت دیروز به ۳۸۳۰ تومان رسیده‌است.

بیشتر بخوانید:
قیمت دلار، طلا و سکه در بازار رسمی / دوشنبه ۱۹ فروردین

آخرین قیمت‌های دیروز و امروز در بازار غیررسمی به شرح زیر است. (همه نرخ‌ها بر حسب تومان و آخرین آپدیت قیمت حوالی ساعت ۱۲:۳۰ ظهر بوده است.)

دلار آمریکا

آخرین نرخ دیروز: ۱۳۷۹۰ تا ۱۳۸۳۰
آخرین نرخ امروز: ۱۳۹۲۰ تا ۱۴۰۰۰

 

یورو

آخرین نرخ دیروز: ۱۵۵۰۰

آخرین نرخ امروز: ۱۵۶۵۰

 

مثقال طلای آبشده

آخرین نرخ دیروز: ۱.۹۱۲.۰۰۰

آخرین نرخ امروز: ۱.۹۳۰.۰۰۰

 

سکه طرح جدید (امامی)

آخرین نرخ دیروز: ۴.۸۶۷.۰۰۰

آخرین نرخ امروز: ۴.۹۰۵.۰۰۰

 

نرخ حواله درهم امارات در بازار دوبی

آخرین نرخ دیروز: ۳۷۸۰

آخرین نرخ امروز: ۳۸۳۰