آغاز پیش فروش و فروش فوری شرکت سایپا + جزئیات

کدخبر: 278136
اقتصاد نیوز: گروه خودروسازی سایپا با هدف تامین نیاز بازار و عرضه خودرو به مشتریان واقعی از امروز (سه شنبه) پیش فروش و فروش فوری برخی محصولات خود را کلید می زند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا، امکان ثبت نام برای فروش فوری محصولات این شرکت از ساعت 10 امروز به صورت اینترنتی فراهم است و مطابق گفته مسئولان این شرکت، تحویل این خودروها یک ماهه خواهد بود.

برپایه این گزارش، متقاضیان برای شرکت در طرح خرید فوری نباید در 18 ماه گذشته خودرویی از سایپا خریداری کرده باشند اما برای پیش فروش این محدودیت وجود ندارد.

همچنین پیش فروش انواع محصولات سایپا نیز از امروز آغاز می شود که تحویل این خودروها طی ماه های آینده و بر پایه قراردادها خواهد بود.

محدودیت کد ملی (هر کد ملی یک دستگاه) برای ثبت نام وجود دارد. همچنین ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکانپذیر نیست و امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد . 

پیشتر «عبدالله بابایی» نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش با بیان اینکه تولید روزانه سایپا به بیش از 2 هزار دستگاه رسیده، گفت: سایپا برای تولید روزانه 2 هزار و 600 دستگاه و تحویل همین میزان خودرو به مشتریان در ماه های آینده برنامه ریزی کرده است.

متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این طرح از ساعت 10 صبح به پایگاه فروش اینترنتی سایپا به نشانی http://saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

** دومین روز از فروش فروی ایران خودرو

به گزارش ایرنا، دیروز (دوشنبه) نیز گروه ایران خودرو با هدف تامین نیاز بازار و عرضه خودرو به مشتریان واقعی، برنامه فروش های فوری موسوم به فروش تنظیم بازار را با عرضه 2 محصول پژو 206 هاچ بک تیپ 5 و پژو 405 بنزینی آغاز کرد.

ایران خودرو امروز و در دومین روز فروش فوری محصولات خود، 2 محصول پژو پارس سال بنزینی و پژو 206 صندوقدار (وی 8) را عرضه می کند.

متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این طرح از ساعت 10 صبح به پایگاه فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند که محدودیت های در نظر گرفته شده برای متقاضیان، همانند محدودیت های گروه سایپا است. 

همچنین روند فروش فوری تنظیم بازار در ساعت 10 روزهای آینده بجز روزهای پنجشنبه و جمعه ادامه خواهد داشت.

این برنامه که با اختصاص 20 درصد از تولید روزانه ایران خودرو به طرح فروش فوری انجام می شود، درصدد است همانند هفته های پایانی پارسال از التهابات بازار آزاد کاسته و قیمت محصولات را در بازار کاهش دهد.

به گزارش ایرنا، بررسی آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی است ایران خودرو و سایپا به عنوان 2 خودروساز بزرگ کشور، سال 97 را با افت تولید به ترتیب 40.3 درصدی و 37 درصدی به پایان رساندند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما