کدخبر: ۲۸۰۲۸۹ لینک کوتاه

سایپا طرحی برای تبدیل به مشتریان خودروهای رنو پیشنهاد کرد + جزئیات طرح

اقتصادنیوز: گروه خودرو سازی سایپا در قالب اطلاعیه‌ای طرح‌های پیشنهادی خود را را برای مشتریان محصولات رنو اعلام کرد و در این طرح ۴ روش به صورت اختیاری برای مشتریان فراهم شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری میزان، گروه خودرو سازی سایپا در قالب اطلاعیه‌ای طرح‌های پیشنهادی خود را را برای مشتریان محصولات رنو اعلام کرد و در این طرح ۴ روش به صورت اختیاری برای مشتریان فراهم شده است
 
در روش اول مشتریان در صورت تمایل می‌توانند وجه ثبت نامی خود را با سود انصراف ۴۵ درصد از زمان ثبت نام اولیه خودرو دریافت کنند و پس از انصراف کامل از ثبت نام فروش فوری یک دستگاه خودرو از محصولات قابل عرضه شرکت سایپا با قیمت قبل تیرماه ۹۷ با قابلیت خرید انصرافی برای مشتری فراهم شود.
 
در روش دوم مشتریان محصولات خانواده رنو در صورت تمایل می‌توانند خودرو ثبت نامی خود را به محصولات خانواده گروه ایکس ۱۰۰ و ایکس ۲۰۰ (پراید، تیبا، ساینا و کوییک) تبدیل کنند. دراین روش مشتریان می‌توانند با توجه به وجه واریزی در زمان ثبت نام اولیه بین ۲ تا ۳ خودرو با قیمت قدیم از محصولات موجود شرکت تبدیل کنند.
 
در روش سوم این طرح، مشتریان محترم در صورت تمایل می‌توانند تا آغاز مجدد تولید از سود مشارکت و جریمه تاخیر طبق قرار داد (سود ۲۷ درصد) نسبت به امضای الحاقیه به صورت اختیاری اقدام کنند.
 
در روش چهارم مشتریان می‌توانند ضمن دریافت سود مشارکت و جریمه تاخیر حواله خود را به انضمام پیش پرداخت ثبت نام به یکی از نمایندگی‌های فروش گروه سایپا واگذار کنند.
 
این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند