کدخبر: ۲۸۷۵۲۹ لینک کوتاه

آخرین قیمت طلا و ارز امروز دوشنبه ۹۸/۰۶/۲۵ | شیب افزایشی قیمت ها

اقتصادنیوز؛ امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ماه بازار طلا و ارز در ادامه روند کاهشی قیمت ها از دیروز،‌امروز هم با نوسان کاهشی افزایشی قیمت ارز و طلا در بازار داخلی مواجه شد به‌طوری که قیمت دلار در بازار تهران شاهد افزایش ۱.۱۴ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در بازار تهران که روز قبل تا ۱۱,۲۷۰ (یازده هزار و دویست و هفتاد ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۹ - با رشد ۱.۱۴ درصدی به ۱۱,۴۰۰ (یازده هزار و چهارصد ) تومان رسید. همچنین هر اونس طلا، امروز به ۱,۵۰۴ (یک هزار و پانصد و چهار ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۰۲ درصدی داشته است.همچنین قیمت فروش یورو به ۱۲۸۱۰ تومان و قیمت فروش پوند انگلیس به ۱۴۳۵۰ تومان رسید. قیمت حواله درهم امارات در صرافی‌های دوبی نیز امروز از ۳۱۲۰ تومان به ۳۱۲۵ تومان رسید.

به‌گزارش اقتصادنیوز؛ امروز دوشنبه 25 شهریورماه 1398 نرخ دلار رسمی با افزایش ۰.۳۸ درصدی، از ۱۱,۲۹۸ (یازده هزار و دویست و نود و هشت ) تومان به ۱۱,۳۴۲ (یازده هزار و سیصد و چهل و دو ) تومان رسید. همچنین یورو با افزایش ۰.۴۵ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۲,۶۵۰ (دوازده هزار و ششصد و پنجاه ) تومان معامله شد.

در بازار امروز هر اونس طلا نسبت به روز قبل ، با ۱۵.۴۸ دلار افزایش، ۱,۵۰۴ (یک هزار و پانصد و چهار ) دلار نرخ گذاری شد.

بیشتر بخوانید:قیمت دلار، سکه و طلا امروز دوشنبه ۹۸/۰۶/۲۵ | ادامه روند نوسانی قیمت طلا و ارز​

امروز دوشنبه 1398/06/25 صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش یورو را با 50 تومان افزایش به شرح زیر اعلام کرد:

 قیمت خرید دلار آمریکا: 11,250 تومان  (50)       قیمت فروش  دلار آمریکا: 11,350 تومان  (50) 

 قیمت خرید یورو: 12,550 تومان  (50)                قیمت فروش  یورو: 12,650 تومان  (50) 

بیشتر بخوانید:آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز دوشنبه ۹۸/۰۶/۲۵ | افزایش نرخ ارز​

آخرین قیمت طلا و سکه

امروز دوشنبه 25 شهریور ۱۳۹۸ سکه طرح جدید  4 میلیون و 15 هزار تومان و سکه طرح قدیم 4 میلیون قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه 2 میلیون 60 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 260 هزار تومان شد. سکه گرمی هم با قیمت 850 هزار تومان به فروش رسید.

بیشتر بخوانید:قیمت سکه، نیم‌سکه، ربع‌سکه و سکه گرمی | امروز دوشنبه ۹۸/۰۶/۲۵​

همچنین در بازار جهانی بهای اونس طلا حدود 1505دلار شد. همچنین در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده به رقم یک میلیون و 759 هزار تومان رسید که معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود 406 هزار تومان است.

برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

این مطلب برایم مفید است
111 نفر این پست را پسندیده اند