کدخبر: ۲۸۸۲۸۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رونق تولید با برنامه وزارت صمت

اقتصادنیوز- معاون اول رییس جمهور گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه کاملی برای رونق تولید و حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان ارائه داده است و در این حوزه میدان دار اصلی است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری میزان ، اسحاق جهانگیری در بازدید از کارخانه واگن‌سازی تهران اظهار کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه کاملی برای رونق تولید و حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان ارائه داده است و در این حوزه میدان دار اصلی است.

معاون اول رییس جمهور در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش‌ها و پیگیری‌های وزیر صمت برای تحقق رونق تولید گفت: این وزارتخانه میدان دار اصلی تولید در کشور است و با برنامه‌ها و تلاش‌های وزیر صنعت، تولید و اشتغال بیش از پیش رونق می‌گیرد.

گفتنی است اسحاق جهانگیری با همراهی رضا رحمانی وزیر صمت صبح امروز با حضور در کارخانه واگن‌سازی تهران، از بخش‌های مختلف این مجموعه صنعتی بازدید کرد و با توضیحات مسئولان شهرداری تهران و مدیران کارخانه، از جزئیات فعالیت‌های این کارخانه مطلع شد.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و پیروز حناچی شهردار تهران در این بازدید حضور داشتند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند